• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 33 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wiktoria LAZAR została stypendystką Fundacji CORDARE

Miło nam poinformować, że Wiktoria LAZAR, uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu otrzymała na rok szkolny 2017/18 stypendium Fundacji CORDARE. Uroczystość rozdania stypendiów odbyła się 4 września 2017 r.  w Dąbrowie Tarnowskiej (Małopolskie). Wiktoria zasłużyła na stypendium swoimi  osiągnięciami w nauce oraz sportowymi. Serdecznie gratulujemy!


Relacja i fotoreportaż z uroczystości znajdują się na stronie internetowej Fundacji CORDARE:


http://www.cordare.eu/2017/09/04/stypendia-rozdane/

pedagog szkolny Małgorzata Orawska

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour