• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 27.05.2024 - 29.05.2024

Poniedziałek

Zupa pieczarkowa(woda włoszczyzna pieczarki  masło śmietana sól pieprz przyprawa w płynie) z ziemniakami

Kluski leniwe z białym serem (twaróg półtłusty mąka jajka) okraszone masełkiem i cynamonem

Herbata owocowa

ALERGENY - Zupa: seler. mleko gorczyca gluten; II danie: gluten, mleko jaja, 

 

 

Wtorek

Zupa rosół z makaronem(woda por pietruszka marchew skrzydło z indyka seler porcja rosołowa czosnek pietruszka pieprz sól wegeta naturalna)

Ziemniaki bitki wieprzowe (schab b/k)w sosie chrzanowo musztardowym(włoszczyzna chrzan musztarda śmietana masło mąka sól pieprz czosnek)  sałatka szwedzka(ogórek zielony koperek olej sól pieprz) kompot owocowy(truskawki wiśnie agrest porzeczka śliwki) 

ALERGENY - Zupa: seler,,gluten,jaja gorczyca; II danie :gluten ,mleko,Jaja soja

 

Środa

Fasolka po bretońsku(fasola jaś woda koncentrat pomidorowy  śmietana mąka kiełbasa wieprzowa boczek wędzony szynka b/k olej cebula czosnek wegeta naturalna pieprz sól) z bułką(pieczywo pszenne)

Sok tłoczony( jabłko-gruszka)

ALERGENY - Zupa:mleko seler gorczyca soja; II danie:gluten seler gorczyca soja jaja

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu.   Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.  Szczegółowe informacje na temat surowców użytych do produkcji potraw są  u intendenta

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour