• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Videoconference with Czech

In May our 5th grades talked with their friends from the Czech Republic through Skype.

Już po raz czwarty nasi uczniowie mieli możliwość połączyć się drogą internetową i porozmawiać z uczniami z wybranego kraju w ramach projektu Comenius. Tym razem partnerem naszej szkoły w wideokonferencji była Szkoła Dany i Emila Zatopkovych z Czech. Strumieńscy uczniowie klasy 4b wymieniali się informacjami  z piątoklasistami z Trinca na temat szkoły, rodziny,  zainteresowań i preferencji. Nauczyli się też pożegnania w języku rozmówcy i zaśpiewali piosenki w swoich rodzimych językach.

M. Zbijowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour