l.p. |
Nazwisko i imię |
Rodzaj zajęć |
Kiedy realizowane |
|
Balas Dorota |
Zespół wyrównawczy |
czwartek 1150 -1235 |
Kółko matematyczne |
Wtorek 1150 – 1235 |
||
|
Baron Agnieszka |
Zajęcia plastyczne „Igłą Nitka Malowane |
Poniedziałek 1130 -1330 |
|
Bojda Magdalena |
Szkolne Koło Caritas Zajęcia świetlicowe |
Czwartek 1500 – 1545 Środa 1400 1500 |
|
Budzik Alina |
Kółko geograficzne
|
Środa 1345 -1430 Piątek 1345 -1430 |
|
Banach Dorota |
Kółko matematyczne |
Wtorek 1345 1430
Piątek 1345 1530 |
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze |
|||
|
Chrapek Klaudia |
Kółko informatyczno - techniczne |
Wtorek 1530 1615 Środa 1530 1615 |
|
Dybczyński Krzysztof |
SKS |
Sobota 900 -1100 lub Poniedziałek 1500 1600 |
|
Faruga Ewa |
Kółko biblijne JONASZ, rozwijające |
Poniedziałek 1345 – 1430 Środa 1345 – 1430
|
|
Francuz - Sojka Karolina |
Gry planszowe |
Czwartek 12551340 Piątek 1345 1430 |
|
Galisz Alicja |
Zajęcia dodatkowe z fizyki |
Piątek 715 -800 |
|
Gabzdyl Dorota |
Zajęcia wyrównawcze Zajęcia rozwijające |
Środa 1250 -1335 Piątek 1150 - 1235 |
|
Gawron Gaszczyk Agnieszka |
Zajęcia artystyczne –plastyczno - muzyczne |
Środa 1530 1615 Piątek1700 1900 wg potrzeb |
|
Hawerland – Głubczyk Lucyna |
Kółko z j. polskiego |
Poniedziałek 800845 Wtorek 715 800 |
|
Hanzel Wioletta |
Odrabianie zadań domowych |
Poniedziałek 12551340 |
Dyżury na obiadach |
Poniedziałek, Środa |
||
|
Hanzlik Izabela |
Zajęcia wyrównawcze |
Środa 1150 – 1235 |
Kółko plastyczne |
Piątek 1150 -1235 |
||
|
Herzyk Alicja |
Kółko z historii |
Poniedziałek 1350 - 1435 |
Dyżury na obiadach |
Środa - Piątek |
||
|
Jerabkova Anna |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Kółko plastyczne |
Środa 1150 – 1235
Czwartek 1150 – 1235
|
|
Jałowiczor Jan |
Szachy |
Poniedziałek 13451430 Wtorek 1250 -1335 |
|
Kołodziejczyk Mirosława |
Gry i zabawy |
Poniedziałek 1150 - 1235 |
logopedyczne |
Wtorek 855 -935 |
||
|
Krzyżanowska Janusza |
SKS |
Poniedziałek 1500 1600 lub Sobota 900 1100 |
|
Macura Elżbieta |
Ja i mój świat - zabawy ruchem słowem i muzyką |
Czwartek 1440 1525 Środa 1440 1525 |
SK PCK |
Środa 1150 -1235 |
||
|
Malinowska – Pudło Magdalena |
Zajęcia wyrównawcze |
Środa 1150 -1235 |
Zajęcia plastyczne |
Wtorek 1250 -1335 |
||
|
Milanowska Barbara |
Przygotowanie do zawodów
SKS |
Środa 1500 1800
Wtorek , Środa 800 900 |
|
Milata Wioletta |
Trening umiejętności społecznych |
Piątek 1045 -1230
|
|
Mrowiec Aleksandra |
Kółko z j. angielskiego |
Wtorek 1440 1525
Piątek 1345 1445 (dla zdolnych kl. 7a i b)
|
|
Nikiel Marzena |
Zajęcia rozwijające matematyczno - przyrodnicze |
Piątek 1150 -1235 |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Wtorek1150 -1235 |
||
|
Nowok Tamara |
Zajęcia artystyczne- plastyczno - taneczne |
Czwartek 1345 1445 (wg. potrzeb inne dni) |
|
Pająk Katarzyna |
Kółko z j. polskiego |
Czwartek 1345 -1430 Czwartek 1440 1525 |
|
Puzoń Marcin |
Koło historyczne |
Poniedziałek 800 -845 Czwartek 1345 1430 |
|
Podskarbi Barbara |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. 7 i 6 |
Poniedziałek 1440 1525 |
Innowacja pedagogiczna kl. 1c |
Czwartek 1150 -1235 |
||
|
Rychlik Ewa |
Zajęcia wyrównawcze |
Środa 1150 -1235 |
Zajęcia rozwijające artystycznie |
Poniedziałek 1150 -1235
|
||
|
Swoboda Iwona |
Kółko historyczne |
Wtorek 1530 1615 Czwartek 1430 -1525 |
|
Smol Halina |
Kółko biologiczne Kółko chemiczne |
Wtorek 1430 1530 Czwartek 1430 1530
|
|
Stryczek Dorota |
Trening umiejętności społecznych |
Piątek 1045 -1230
|
|
Szczypka Babiak Anna |
Zajęcia dodatkowe „Igłą nitką malowane” |
Poniedziałek 1130 -1330 |
|
Szwejda Karina |
Zajęcia wyrównawcze |
|
Wtorek 800 845 1345 1430 |
|||
Przygotowanie do egzaminu |
Czwartek 800 845 |
||
|
Trojok Karina |
Kółko z j. niemieckiego |
Wtorek 1440 1525 |
|
Wojciech Kuboszek Izabela |
Koło z j. polskiego |
Poniedziałek , Wtorek 1345 1430 Czwartek co 2 tygodnie 1345 1430 (ul. Młyńska)
|
|
Wawrzyczek Lucyna |
Kółko biblioteczne |
Czwartek 1500 1600 Piątek 1430 1530 |
|
Włosińska Gabriela |
Kółko matematyczne |
Środa 1250 1335 Czwartek 1440 1525 |
|
Winiarska - Czaja Joanna |
Zajęcia wyrównawcze |
Poniedziałek 1150 -1235 |
Kółko plastyczne |
Piątek 1250 1335 |
||
|
Zbijowska Małgorzata |
Kółko z j. angielskiego kl 4 |
Środa 1250 1335 |
Zajęcia dodatkowe z j. ang. kl. 5 |
Czwartek 1345 1430 Poniedziałek 1345 1430
|