Za nami kolejna 5 runda zawodów. W zawodach udział wzięło 83 zawodników z 11 szkół. Przed nami jeszcze ostatnia - 6 runda zawodów, która zostanie rozegrana 11 maja, a potem po 2 tygodniowej przerwie - 25 maja - Finał Miejski.
B. Milanowska
60 m - dziewczęta - rocznik 2004 |
|
|||||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
8,96 |
|
|||
2 |
Jaworska |
Aleksandra |
SP 2 Brenna Bukowa |
8,99 |
|
|||
3 |
Rodenko |
Weronika |
ZSP Pogórze |
9,29 |
|
|||
4 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna Bukowa |
9,68 |
|
|||
5 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
9,69 |
|
|||
6 |
Kuczera |
Dominika |
ZSP Pogórze |
9,91 |
|
|||
7 |
Taberska |
Aneta |
SP 2 Brenna |
10,13 |
|
|||
8 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
10,17 |
|
|||
9 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,32 |
|
|||
10 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
10,34 |
|
|||
11 |
Glajcar |
Sara |
SP Dzięgielów |
10,36 |
|
|||
12 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
10,68 |
|
|||
13 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
10,92 |
|
|||
14 |
Greń |
Kamila |
SP 2 Brenna |
11,27 |
|
|||
15 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
11,51 |
|
|||
60 m chłopcy - rocznik 2004 |
|
|||||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
8,88 |
|
|||
2 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
9,21 |
|
|||
3 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,74 |
|
|||
4 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,77 |
|
|||
5 |
Dutkowiak |
Bartłomiej |
SP Strumień |
9,94 |
|
|||
6 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,16 |
|
|||
7 |
Górniok |
Krzysztof |
ZSP Pogórze |
10,30 |
|
|||
8 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,64 |
|
|||
|
|
|||||||
600 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze |
|
|||||||
1 |
Madzia |
Zuzanna |
SP Dzięgielów |
2.14,67 |
|
|||
2 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
2.16,74 |
|
|||
3 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
2.21,49 |
|
|||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 |
|
|||||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
4,17 |
|
|||
2 |
Jaworska |
Aleksandra |
SP 2 Brenna Bukowa |
4,05 |
|
|||
3 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
3,84 |
|
|||
4 |
Staś |
Dorota |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,83 |
|
|||
5 |
Rodenko |
Weronika |
ZSP Pogórze |
3,73 |
|
|||
6 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna |
3,69 |
|
|||
7 |
Heżyk |
Weronika |
SP 2 Brenna |
3,57 |
|
|||
8 |
Greń |
Kamila |
SP 2 Brenna |
3,54 |
|
|||
9 |
Glajcar |
Sara |
SP Dzięgielów |
3,44 |
|
|||
10 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
3,41 |
|
|||
11 |
Kuczera |
Dominika |
ZSP Pogórze |
3,28 |
|
|||
12 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
3,24 |
|
|||
13 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
3,19 |
|
|||
14 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
3,19 |
|
|||
15 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
3,12 |
|
|||
16 |
Cyganiewicz |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,52 |
|
|||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2005 i młodsze |
|
|||||||
1 |
Pagieła |
Patrycja |
ZSP Pogórze |
3,87 |
|
|||
2 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
3,79 |
|
|||
3 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,35 |
|
|||
4 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
3,27 |
|
|||
5 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,16 |
|
|||
6 |
Pietrzyk |
Nadia |
SP 2 Brenna |
3,09 |
|
|||
7 |
Sidzina |
Maria |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,06 |
|
|||
8 |
Ganiek |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,89 |
|
|||
9 |
Habarta |
Larysa |
ZSP Pogórze |
2,86 |
|
|||
10 |
Chromik |
Justyna |
ZSP Pogórze |
2,65 |
|
|||
|
|
|||||||
Skok w dal chłopców - rocznik 2004 |
|
|||||||
1 |
Dutkowiak |
Bartłomiej |
S Strumień |
3,95 |
|
|||
2 |
Janota |
Błażej |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,36 |
|
|||
|
|
|||||||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 |
|
|||||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
41,0 |
|
|||
2 |
Chrapek |
Hubert |
SP 1 Brenna Leśnica |
40,0 |
|
|||
3 |
Górniok |
Krzysztof |
ZSP Pogórze |
37,5 |
|
|||
4 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
35,0 |
|
|||
5 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
32,0 |
|
|||
6 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
32,0 |
|
|||
7 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
30,0 |
|
|||
8 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
27,0 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
04.05.2016 5-runda |
20.04.2016 4-runda |
30.09.2015 3-runda |
23.09.2015 2-runda |
16.09.2015 1-runda |
1. |
ZSP Pogórze |
9727 |
1807 |
2029 |
2045 |
1966 |
1880 |
2. |
SP 1 Brenna Leśnica |
9684 |
1789 |
1868 |
1880 |
2090 |
2057 |
3. |
SP 2 Brenna Bukowa |
7670 |
1732 |
1512 |
1274 |
1543 |
1609 |
4. |
SP 3 Skoczów |
4250 |
294 |
615 |
809 |
1050 |
1482 |
5. |
SP Strumień |
3960 |
834 |
778 |
740 |
875 |
733 |
6. |
SP Dzięgielów |
1888 |
440 |
444 |
273 |
309 |
422 |
7. |
SP 5 Wisła Jawornik |
1130 |
171 |
120 |
261 |
369 |
209 |
8. |
SP Górki Wlk. |
727 |
94 |
X |
230 |
295 |
108 |
9. |
Gim. Górki Wlk. |
626 |
87 |
204 |
X |
177 |
158 |
10. |
UKS Roczyny |
613 |
X |
X |
X |
356 |
135 |
11. |
SP Ogrodzona |
548 |
128 |
132 |
147 |
44 |
97 |
12. |
SP Hażlach |
441 |
X |
X |
X |
201 |
240 |
13. |
SP Simoradz |
174 |
98 |
76 |
|
|
|
14. |
SP 1 Skoczów |
84 |
X |
X |
X |
84 |
X |
15. |
SP 6 Pierściec |
32 |
X |
32 |
|
|
|
W zawodach udział wzięło 83 zawodników z 11 szkół.
Następne zawody odbędą się 11.05.2016 r.(środa), początek o 16.00. Zapraszamy!!!