Grono pedagogiczne.

 

 Dyrekcja:


mgr Beata Greń

Dyrektor szkoły

mgr Bożena Filipowska

Wicedyrektor szkoły

 


 

Klasy I-III

  

  mgr Joanna Winiarska - Czaja

  mgr Izabela Hanzlik

  mgr Dorota Stokłosa

Klasa I a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa I b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa I c - Edukacja wczesnoszkolna  

mgr Barbara Szczepańska

mgr Ewa Rychlik

mgr Magdalena Malinowska - Pudło

mgr Aleksandra Karcz

Klasa II a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa II b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II c - Edukacja wczesnoszkolna 

 

Klasa II d - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Jerabkova

mgr Dorota Gabzdyl

mgr Marzena Nikiel

Klasa III a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa III b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa III c - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Zbijowska

Klasy: III c    - język angielski

mgr Aleksandra Mrowiec

Klasy:  II a, II b, II c, II d, III a, III b - język angielski

   mgr Barbara Podskarbi

 Klasy: I a, I b, I c - język angielski

 mgr Ewa Faruga

 

ks. mgr Dunat Maciej

 

ks. Karol Macura

Klasy I a, I b, I c, II a, II b, II c, II d - religia

  Klasy III a, III b, III c - religia

 

 religia ewangelicka




 

Klasy IV-VIII

 

mgr Lucyna Hawerland-Głubczyk

j. polski 


mgr Katarzyna Pająk

 

wychowawczyni klasy  VIII b

j. polski 

mgr Izabela Wojciech-Kuboszek

 

wychowawczyni klasy VII c

język polski

mgr Karina Szwejda

 

wychowawczyni klasy VII b

matematyka

mgr Dorota Banach

matematyka

mgr Marcin Puzoń

wychowawca klasy IV b

historia

mgr Aleksandra Mrowiec

 

wychowawczyni klasy V b

język angielski

mgr Barbara Podskarbi

 

wychowawczyni klasy VIII c

język angielski

mgr Małgorzata Zbijowska

 

wychowawczyni klasy VI a

język angielski

mgr Tamara Nowok

 

wychowawczyni klasy IV a 

plastyka

muzyka

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agnieszka Gawron-Gaszczyk

 

wychowawczyni klasy VII a

plastyka

muzyka

mgr Krzysztof Dybczyński

 

wychowawca klasy VIII a

wychowanie fizyczne

mgr Barbara Milanowska

 

wychowawczyni klasy VII d

wychowanie fizyczne

mgr Iwona Swoboda

 

historia

wiedza o społeczeństwie

   mgr Halina Smol

 
 
   mgr Alicja Herzyk

biologia

chemia

 

biologia

 mgr Alina Budzik

 wychowawczyni V a

geografia

mgr Janusza Krzyżanowska

 

wychowawczyni V c

wychowanie fizyczne

mgr Ewa Faruga

religia

mgr Klaudia Chrapek

 

informatyka

edukacja dla bezpieczeństwa

ks. mgr Maciej Dunat

religia

ks. mgr Bartłomiej Kijas

religia

 mgr Karina Trojok

 język niemiecki

mgr Jan Jałowiczor

szachy

mgr Bożena Filipowska

przyroda

mgr Iwona Krzempek -Świć

technika

mgr Gabriela Włosińska

 

 

matematyka

fizyka

 

 


 

Klasy Specjalne

 

mgr Agnieszka Baron

Wychowawczyni klasy III d

mgr Anna Szczypka-Babiak

Wychowawczyni klasy VIII d

mgr Wioletta Milata

 Wychowawczyni klasy VII e

   
   mgr Karolina Francuz - Sojka - wychowanie - fizyczne
   mgr Elżbieta Macura - nauczyciel klas specjalnych
   mgr Mirosława Kołodziejczyk - nauczyciel klas specjalnych
   mgr Jolanta Kopiec - Badera - nauczyciel klas specjalnych
   mgr Iwona Krzempek - Świć - nauczyciel klas specjalnych

 

Świetlica szkolna

mgr Wioletta Hanzel

mgr Alicja Herzyk

mgr Magdalena Bojda

mgr Iwona Krzempek - Świć

 

Biblioteka szkolna

mgr Iwona Krzempek - Świć

mgr Lucyna Wawrzyczek

 

Pedagog Szkolny

mgr Ilona Jaroszewska

mgr Magdalena Bojda

 

Psycholog szkolny

 mgr Grażyna Jonkisz

 

Logopeda

mgr Mirosława Kołodziejczyk