• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Pomóżmy Nadii

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

/Jan Paweł II/

Koncert będzie połączony ze zbiórką pieniędzy, które zostaną przeznaczone na wsparcie dla naszej koleżanki Nadii, uczennicy SP w Strumieniu. W ten sposób chcemy Jej pomóc w walce z chorobą.

 

koleżanki i koledzy Nadii z klasy 2c, przedszkolaki ze Strumienia, zuchy i harcerze z drużyny Nadii z ks.Stanisławem, gitarzystki z Panią Dorotą Stryczek, chór Canzzonetta, Jolka Wieliczka- vocal, Justyna Faruga– skrzypce

oraz zespoły:
WILD THINK funky rock (Chybie)
KAPA MANTEL folk rock (Zabrze)
A4 pop rock (Racibórz)

Zobacz plakat.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour