• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Informacja dotycząca Koronawirusa

Szanowni Rodzice decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się Koronawirusa zajęcia w  Szkole zostają odwołane od dnia 12.03.2020r. Jednocześnie informuję,że 12.03. 2020 i 13.03.2020 będzie czynna świetlica przy ul Młyńskiej 8 od 8:00 do 16:00 dla dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić im opieki (bez wyżywienia). Od poniedziałku 16.03.2020 Szkoła będzie zamknięta do 25.03.2020 - chyba że pojawią się nowe informacje MEN. Proszę śledzić dziennik elektroniczny. Jeżeli rodzice mają dziecko do 8 lat przysługuje im zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS. Bardzo proszę zachęcać swoje dzieci do samodzielnej nauki, gdy nie będzie lekcji w Szkole. MEN na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Bardzo proszę na bieżąco śledzić komunikaty GIS, MZ i MEN.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour