• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wycieczka klasy 1c i 2a do Skoczowa

 

22 listopada  klasy 1c i 2a wybrały się na wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej w Skoczowie. Nasi uczniowie wzięli udział w zwiedzaniu multimedialnej wystawy, której tematem przewodnim była fauna i flora okolic Skoczowa. Podczas zajęć dowiedzieli się również dużo na temat oczyszczania wody, dbania o czyste powietrze oraz zdrowego odżywiania. Podczas warsztatów plastycznych dzieci samodzielnie ozdobiły torby na zakupy. Był to naprawdę ciekawy i emocjonujący wyjazd. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour