• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wycieczka klas pierwszych do TWINPIGS

W dniu 15 czerwca wszystkie klasy pierwsze udały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Twinpigs. Na miejscu dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji tj. diabelski młyn, karuzele, dom strachu, kino 5d czy też park linowy. Niesłychaną atrakcją była również kozia zagroda, gdzie można było pogłaskać zwierzątka i je nakarmić.

 

Po obejrzeniu pokazu "Napad na pociąg" uczniowie zjedli pyszny obiad i po chwilowym naładowaniu akumulatorów, mogli bawić się aż do zamknięcia parku. Był to dzień pełen emocji, zabawy i śmiechu. Wszyscy wrócili uśmiechnięci i obładowani pamiątkami. 

Z niecierpliwością czekamy na następne wyjazdy.

 

Wychowawczynie klas 1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour