• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Nauczyciela 2024

To był naprawdę piękny dzień- Dzień Czynienia Dobra i Dzień Wdzięczności dla tych, którzy sprawiają, że każdy dzień w szkole staje się dla Ucznia podróżą

Dzisiejszego dnia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji. Świętowaliśmy wszyscy- od pierwszaka po ósmaka. Jednak był to dzień inny niż do tej pory. Zorganizowaliśmy również kiermasz na rzecz naszej chorej koleżanki- Natalki. Cały dochód zostanie przeznaczony na Jej bardzo kosztowne leczenie. Było mnóstwo dobroci i w Nas i na stoiskach. Był też bardzo wzruszający moment kiedy nasi uczniowie wraz z nauczycielami ustawili się tworząc ogromne serce. A chmury na niebie zrobiły dokładnie to samo. Natalko- dla Ciebie. Film z tego wydarzenia zrobili Pan Wojciech Kopiec i Pan Adam Kuśka. Ukaże się ona za kilka dni po zmontowaniu. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym szkolnym Facebooku.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour