• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Cel misji: odnaleźć hakera i uratować oceny!

Nieznany sprawca włamał się do szkolnego i-Dziennika i sporo namieszał! Jeśli go nie znajdziemy, wszyscy uczniowie będą powtarzać rok! Uczniowie klasy 8 stanęli przed wielkim wyzwaniem wcielając się w rolę detektywów podczas gry „Akcja w Internecie.” Uczniowie poza integracją i zabawą  nauczyli się nowych umiejętności, a co najważniejsze – uświadomili sobie zagrożenia związane z Internetem. Pokazali hakerowi, że nikt nie jest anonimowy! 

nauczyciel informatyki

pedagog szkolny

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour