• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Noc w szkole !

No i cuda się zdarzają - dzieci chętnie nocują w szkole! Klasy trzecie właśnie wspólnie przeżyły taką noc z poniedziałku na wtorek, a rano zasiadły w ławkach (gotowi do nauki).

Czas spędzony razem obfitował w zabawy na placu szkolnym, gry planszowe. Największą atrakcją była dyskoteka i to nie byle jaka. Dzięki zaangażowaniu pana Krzemienia było to profesjonalne disco - kolorowe, migające efekty świetlne, dymy i zabawy. Dziękujemy !!! 

 

Jak zwykle niezawodne mamy zadbały o brzuszki i przywiozły pyszną pizzę na kolację, a rano dzieci wspólnie z wychowawczyniami przygotowały śniadanie. 

Czy się wyspaliśmy???

Można zapytać uczestników 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour