• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


PIKNIK RODZINNY 2024

W sobotę 8 czerwca w strumieńskim parku odbył się XII SZKOLNY PIKNIK RODZINNY.  Imprezę uświetniły występy uczniów naszej szkoły, przedstawienie "O rybaku i złotej rybce" w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły, występ grupy teatralnej Klubu Seniora "Gorące serca" oraz występy grupy wokalnej działającej przy MGOKu pod kierownictwem Pani Gabrieli Szymańskiej.

Pogoda była znakomita, a stoiska z jedzeniem pękały w szwach. Uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z darmowych dmuchańców i trampolin. Każdy mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie w foto budce. 

Bawiliśmy się świetnie do samego wieczora. Zapraszamy za rok !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour