• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Turniej Klasyfikacyjny w szachach

W środę, 8 lutego, podczas ferii rozegrano w naszej szkole Turniej Klasyfikacyjny w szachach z możliwością zdobycia V i IV kategorii szachowej. W sumie uczestniczyło 20 zawodników z terenu Podbeskidzia. Szansę podwyższenia kategorii szachowej wykorzystała Aleksandra Czaja (IVa), która zdobyła IV kategorię szachową.

Bardzo blisko zdobycia swojej pierwszej kategorii był także Maksymilian Gac (Vc), ale uniemożliwiła to porażka w ostatniej rundzie. W zawodach nie mógł startować najlepszy obecnie zawodnik szkoły Michał Skoneczny (Vc), który już posiada IV kategorię szachową.
Następną okazją zdobycia kategorii będą planowane na marzec - kwiecień Mistrzostwa Szkoły w szachach.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour