• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Kulig klas 6

23.02.2012 klasy 6a i 6b pod opieką wychowawczyń Lucyny Hawerland- Głupczyk i Małgorzaty Zbijowskiej oraz trzech innych nauczycieli pojechały na kulig do Brennej Leśnicy. Śniegu było tam pod dostatkiem, co służyło białym szaleństwom: zjeżdżanie z wysokich pagórków, rzucanie się śnieżkami oraz główna atrakcja -  jazda saniami i sankami ciągniętymi przez parę koni. Górskie powietrze i zabawy na śniegu zaostrzyły wszystkim apetyt, nic więc dziwnego, że pieczona na ognisku kiełbasa smakowała wyśmienicie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Za zdjęcia dziękujemy p. M. Zbijowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour