• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


II Piknik Rodzinny cz. 1

W słoneczną, majową sobotę 26.05.2012r. na terenie strumieńskiego parku odbył się II Piknik Rodzinny zorganizowany przez naszą szkołę.

Impreza rozpoczęła się oficjalnie o godz. 15.00 przemówieniem pani dyrektor, która powitała przybyłych gości, a w szczególności wszystkie mamy, gdyż to ich święto obchodziliśmy w tym dniu i to właśnie im dedykowany był program artystyczny.


Zachwycającą część artystyczną otworzył występ szkolnego chóru Canzonetta, a po nim swój program przedstawiły wszystkie klasy „podróżując” przez kraje Europy. Pokaz zakończył polonez w wykonaniu uczniów klas szóstych, po którym dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie zrobione kwiaty.

Po występach na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. ścianka wspinaczkowa, kule wodne, dmuchany zamek, nauka żonglerki, bańki mydlane. Swoją pracę oraz sprzęt zaprezentowali także funkcjonariusze Urzędu Celnego z Jednostki Mobilnej z Bielska Białej, funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie oraz Zawodowa Straż Pożarna z Cieszyna – Jednostka ze Skoczowa.

W zamian za udział w konkursach i stacjach sportowych, uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z darmowego tatuażu, malowania ciała, plecenia warkoczyków, waty cukrowej, a także otrzymali drobne upominki.

Wszyscy goście mogli również znaleźć coś dla podniebienia: domowej roboty ciasta, gofry, kiełbaskę z grilla, placki ziemniaczane, chleb ze swojskim smalcem, zimne i ciepłe napoje.


A. Kwaśny i K. Pająk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, za które serdecznie dziękujemy p. M. Gruszce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour