• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Inauguracja roku szkolnego 2012/13

W dniu trzeciego września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Uroczystość uświetnił udział pani burmistrz, która oficjalnie wykonała pierwszy dzwonek.

Serdecznie witamy wszystkich naszych uczniów po wakacyjnej przerwie. Szczególnie ciepło chcemy przyjąć w naszym gronie pierwszoklasistów. Na ten nowy początek chcieliśmy życzyć wszystkim:" [...] aby  pierwszy  dzwonek otworzył  przed  wami  drzwi  do  intelektualnej, wielkiej  przygody, a codzienny  wysiłek  przynosił  jak  najlepsze  efekty.  Czas  spędzony w szkole niech  będzie  dla was owocny i  radosny.  Niech dzieci spełniają  oczekiwania nauczycieli i ich nadzieje, a  praca  przyniesie im i ich Rodzicom  jak  najwięcej  satysfakcji  i  zadowolenia."

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour