Pogoda nie rozpieszczała młodych lekkoatletów podczas 2-rundy Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się 27.09.2012 r. na stadionie miejskim SOSiR w Skoczowie. Siąpiący co chwilę deszcz powodował, że podłoże bieżni i rzutni a zwłaszcza skoczni było bardzo śliskie co nie sprzyjało zdobywaniu życiowych wyników. Jednak kilka wartościowych rezultatów udało się osiągnąć.
Dziękujemy pani Magdalenie Malinowskiej-Pudło, Teresie Owsiak, panu Jackowi Jagieła,Mariuszowi Herman, Robertowi Młynarczykowi za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.
60 m dziewcząt rocznik 2000
1. Herman Natalia – SP Strumień – 9,28
2. Mielke Emilia – SPTE Cieszyn – 9,69
3. Zięba Oliwia – SP Strumień – 9,74
4. Greń Anna – SP 1 Brenna – 9,85
5. Łomozik Klaudia – SP 5 Ochaby – 9,94
6. Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 10,07
7. Kałuża Julia – SP 3 Skoczów – 10,07
8. Chraścina Adrianna – SP 1 Brenna – 10.12
9. Francuz Kaja – SP Strumień – 10,18
10. Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 10,19
11. Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 10,34
12. Czakon Paulina – SP Strumień – 10,34
13. Macura Paulina – SP 3 Skoczów – 10,52
14. Ochodek Magdalena – SP Strumień – 10,52
15. Moczko Karolina – SP 3 Skoczów – 10,63
16. Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 10,68
17. Kłósko Paulina – SP 1 Brenna – 10,85
60 m dziewcząt rocznik 2001
1. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 9,75
2. Zawada Oliwia – SP Strumień – 9,94
3. Góra Natalia – SP Strumień – 9,94
4. Kluz Nikola – SP 6 Nierodzim – 9,96
5. Cabrera-Blanco Andrea – SP 6 Nierodzim – 10,23
6. Szczypka Milena – SP Strumień – 10,30
7. Pudło Julia – SP Strumień – 10,35
8. Kurowska Izabela – SP Strumień – 10,35
9. Heller Kamila – SP 1 Brenna – 10,36
10. Jagieło Wiktoria – SP Strumień – 10,63
11. Ochodek Julia SP Strumień – 10,95
60 m dziewcząt rocznik 2002 i młodsze
1. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 10,50
2. Ferfecka Alicja – SP 1 Brenna – 10,59
3. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 11,06
4. Szczypka Roksana – SP Strumień – 11,09
5. Banot Dominika – SP 7 Pogórze – 11,33
6. Wawrzeczko Kornelia – SP 7 Pogórze – 11,41
7. Bardzik Kamila – SP 3 Skoczów – 11,60
8. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 11,74
9. Woźniak Wiktoria – SP 7 Pogórze – 11,79
10. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 12,16
11. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna – 12,74
12. Rucka Zuzanna – SP 7 Pogórze – 12,94
13. Lalik Aleksandra – SP 1 Brenna – 13,08
60 m chłopców rocznik 2000
1. Wysłuch Wojciech – SP 3 Skoczów - 8,71
2. Pagieła Klaudiusz – SP 7 Pogórze – 9,24
3. Zając Konrad – SP 6 Nierodzim – 9,56
4. Welet Michał – SP 5 Ochaby – 10,62
60 m chłopców rocznik 2001
1. Greń Radosław – SP Górki Wlk. – 9,94
2. Wojtas Jakub – SP 3 Skoczów – 9,94
3. Żur Jakub – SP Strumień – 10,07
4. Korus Eryk – SP 7 Pogórze – 10,44
60 m chłopców rocznik 2002 i młodsi
1. Wilczyński Kamil – SP Strumień – 9,69
2. Cieślar Konrad – SP 1 Brenna – 10,09
3. Pawlitko Kacper – SP Nierodzim – 10,31
4. Kuczera Samuel – SP 1 Brenna – 10,37
5. Rodenko Paweł – SP 7 Pogórze – 10,37
6. Nowak Kacper – SP 6 Nierodzim – 10,44
7. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 10,54
8. Gaszczyk Przemysław – SP 1 Brenna – 10,55
9. Miech Patryk – SP 5 Ochaby – 10,56
10. Górecki Przemysław – SP 7 Pogórze – 10,82
11. Parzyk Szymon – SP 5 Ochaby – 10,88
12. Oleś Daniel – SP 1 Brenna – 10,97
13. Tomaszko Tomasz – SP 6 Nierodzim – 11,10
14. Moiczek Dawid – SP 1 Brenna – 11,20
15. Dybczyński Kacper – SP 7 Pogórze – 11,46
300 m dziewcząt rocznik 2000
1. Wrzeszcz Magdalena – SP 7 Pogórze – 51,71
2. Wojtyła Marcelina – SP 7 Pogórze – 55,50
3. Grelowska Patrycja – SP Strumień – 57,24
4. Pagieła Weronika – SP 7 Pogórze – 57,64
5. Gurba Patrycja – SP Strumień – 59,11
6. Madzia Wiktoria – SP 1 Brenne – 61,68
7. Sikora Joanna – SP 6 Nierodzim – 61,71
300 m chłopców rocznik 2000
1. Białożyt Robert – SP 5 Ochaby – 51,60
2. Uchyła Piotr – SP 7 Pogórze – 54,29
3. Ochodek Przemysław – SP Strumień – 56,31
4. Grygier Adam – SP Strumień – 57,99
5. Bryła Łukasz – SP Strumień – 58,49
6. Radomski Dawid – SP 7 Pogórze – 72,94
Skok w dal dziewczęta rocznik 2000
1. Wrzeszcz Magdalena – SP 7 Pogórze – 4,48
2. Madzia Wiktoria – SP 1 Brenna – 3,86
3. Zięba Oliwia – SP Strumień – 3,78
4. Grelowska Patrycja – SP Strumień – 3,66
5. Francuz Kaja – SP Strumień – 3,63
6. Łomozik Klaudia – SP 5 Ochaby – 3,55
7. Gurba Patrycja – SP - Strumień – 3,52
8. Pagieła Weronika – SP 7 Pogórze – 3,38
9. Rakus Maria – SP 3 Skoczów – 3,36
10. Wojtyła Marcelina – SP 7 Pogórze – 3,33
11. Herman Natalia – SP Strumień – 3,28
12. Chraścina Adrianna – SP 1 Brenna – 3,28
13. Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 3,27
14. Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 3,14
15. Sikora Joanna – SP 6 Nierodzim – 3,09
16. Ochodek Magdalena – SP Strumień – 3,08
17. Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 2,83
Skok w dal dziewczęta rocznik 2001
1. Szczypka Milena – SP Strumień – 3,41
2. Jagieło Wiktoria – SP Strumień – 3,40
3. Zawada Oliwia – SP Strumień - 3,36
4. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,19
5. Góra Natalia – SP Strumień – 3,19
6. Heller Kamila – SP 1 Brenna – 3,18
7. Kobus Magdalena – SP 3 Skjoczóe – 3,17
8. Pudło Julia – SP Strumień – 3,16
9. Świeży Żaneta – SP 6 Nierodzim – 3,16
10. Chrapek Natalia – SP 1 Brenna – 3,12
11. Cabrera-Blanco- Andrea – SP 6 Nierodzim – 3,06
12. Kurowska Izabela – SP Strumień – 2,87
13. Ochodek Julia – SP Strumień – 2,83
Skok w dal dziewczęta rocznik 2002 i młodsze
1. Szczypka Roksana – SP Strumień – 3,31
2. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 3,31
3. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 2,97
4. Krzempek Nadia – SP 2 Brenna – 2,92
5. Banot Dominika – SP 7 Pogórze – 2,86
6. Kmiecik Wiktoria – SP 2 Brenna – 2,86
7. Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 2,81
8. Hubczyk Marta – SP 2 Brenna – 2,79
9. Staniek Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,74
10. Bardzik Kamila – SP 3 Skoczów – 2,58
11. Woźniak Wiktoria – SP 7 Pogórze – 2,57
12. Pagieła Michalina – SP 7 Pogórze – 2,53
13. Rucka Zuzanna – SP 7 Pogórze – 2,51
14. Kubies Emilia - SP 7 Pogórze – 2,49
15. Wawrzeczko Kornelia – SP 7 Pogórze – 2,38
16. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 2,35
17. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna – 2,16
Skok w dal chłopców rocznik 2000
1. Białożyt Robert – SP 5 Ochaby – 4,58
2. Worek Mateusz – SP 6 Nierodzim – 4,14
3. Wysłuch Wojciech – SP 3 Skoczów – 4,14
4. Grygier Adam – SP Strumień – 4,13
5. Pagieła Klaudiusz – SP 7 Pogórze - 4,09
6. Uchyła Piotr – SP 7 Pogórze – 3,81
7. Welet Michał – SP 5 Ochaby – 3,73
Skok w dal chłopców rocznik 2001
1. Greń Radosław – SP Górki Wlk. – 3,84
2. Wojtyła Wojciech – SP 7 Pogórze – 3,79
3. Żur Jakub – SP Strumień – 3,61
4. Wojtas Jakub – SP 3 Skoczów – 3,29
5. Korus Eryk – SP 7 Pogórze – 3,08
Skok w dal chłopców rocznik 2002 i młodsi
1. Wilczyński Kamil – SP Strumień – 3,98
2. Oleś Dawid – SP 1 Brenna – 3,91
3. Nowak Kacper – SP 6 Nierodzim – 3,49
4. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 3,41
5. Miech Patryk – SP 5 Ochaby – 3,34
6. Szalbot Patryk – SP 6 Nierodzim – 3,26
7. Kuczera Samuel – SP 1 Brenna – 3,23
8. Rodenko Paweł – SP 7 Pogórze – 3,23
9. Krzempek Jakub – SP 2 Brenna – 3,17
10. Mielke Dawid – SPTE Cieszyn – 3,12
11. Oleś Daniel – SP 1 Brenna – 2,68
12. Dybczyński Kacper – SP 7 Pogórze – 2,66
13. Tomaszko Tomasz – SP 6 Nierodzim – 2,39
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2000
1. Kajstura Klaudia – SP 3 Skoczów – 42,0
2. Greń Anna – SP 1 Brenna – 38,0
3. Mielke Emilia – SPTE Cieszyn – 37,0
4. Greń Weronika – SP 2 Brenna – 32,0
5. Kłósko Paulina – SP 1 Brenna – 32,0
6. Osuch Oliwia – SP 1 Brenna – 30,0
7. Czakon Paulina – SP Strumień – 26,0
8. Moczko Karolina – SP 3 Skoczów – 25,0
9. Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 24,0
10. Pinkas Magdalena – SP 6 Nierodzim – 23,0
11. Holeksa Wiktoria – SP 2 Brenna – 23,0
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2000
1. Zając Konrad – SP 6 Nierodzim – 52,0
2. Radomski Dawid – SP 7 Pogórze – 37,0
3. Ochodek Przemysław - SP Strumień – 37,0
4. Cieślar Patryk – SP 1 Brenna – 34,0
5. Bryła Łukasz – SP Strumień – 30,0
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2001
1. Piszczek Filip – SP 3 Skoczów – 32,0
2. Waszut Witold – SP 3 Skoczów – 29,0
Punktacja szkół po 2-rundzie zawodów:
Miejsce Szkoła Punkty 1-runda Punkty 2-runda Suma punktów
1. SP 7 Pogórze 1547 1471 3018
2. SP Strumień 1196 1740 2936
3. SP 1 Brenna Leśnica 1279 1449 2728
4. SP 6 Nierodzim 1353 895 2248
5. SP 3 Skoczów 802 888 1690
6. SP 2 Brenna Bukowa 736 672 1408
7. SP 5 Ochaby 102 492 594
8. SPTE Cieszyn 194 202 396
9. SP Górki Wielkie 138 115 253
10. SP 4 Kiczyce 234 DNS 234
11. SP Ogrodzona 162 DNS 162
Następne zawody odbędą się już 04.października (czwartek), początek o 15.30. Zapraszamy!!!
B. Milanowska