W piątej rundzie zawodów, która odbyła się 9 maja 2013 r. wystartowało 118 uczniów z 10 szkół.
WYNIKI:
60 m - dziewczęta rocznik 2000 |
|||||
1 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
9.34 |
|
5 |
Gurba |
Patrycja |
SP Strumień |
9.66 |
|
7 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
9.78 |
|
12 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
10.37 |
|
60 m - dziewczęta - rocznik 2001 |
|||||
2 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
9.46 |
|
3 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
9.68 |
|
4 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
9.84 |
|
8 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
10.18 |
|
9 |
Berek |
Patrycja |
SP Strumień |
10.32 |
|
11 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
10.48 |
|
13 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
10.90 |
|
60 m dziewczęta - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
4 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
10.65 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
3 |
Dziędziel |
Kacper |
SP Strumień |
8.75 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
9.25 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
1 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
9.47 |
|
10 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
10.14 |
|
12 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
10.43 |
|
300 m dziewczęta - rocznik 2000 |
|||||
5 |
Grelowska |
Patrycja |
SP Strumień |
56.67 |
|
300 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
3 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
57.64 |
|
4 |
Bryła |
Łukasz |
SP Strumień |
57.96 |
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2000 |
|||||
2 |
Grelowska |
Patrycja |
SP Strumień |
3.98 |
|
3 |
Gurba |
Patrycja |
SP Strumień |
3.98 |
|
4 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
3.94 |
|
6 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
3.90 |
|
11 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
3.40 |
|
Skok w dal dziewcząta - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
3.88 |
|
2 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
3.86 |
|
9 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
3.39 |
|
11 |
Berek |
Patrycja |
SP Strumień |
3.32 |
|
12 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
3.29 |
|
14 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
3.28 |
|
17 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
3.00 |
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
2 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
3.63 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2000 |
|||||
4 |
Dziędziel |
Kacper |
SP Strumień |
4.37 |
|
6 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
4.14 |
|
7 |
Bryła |
Łukasz |
SP Strumień |
4.01 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2001 |
|||||
2 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
4.13 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
2 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
3.86 |
|
5 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
3.59 |
|
7 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
3.47 |
|
11 |
Halama |
Jacek |
SP Strumień |
2.55 |
|
Punktacja szkół po 5-rundzie zawodów:
Miejsce |
Szkoła |
Punkty 1-runda |
Punkty 2-runda |
Punkty 3-runda |
Punkty 4-runda |
Punkty 5-runda |
Suma punktów |
1. |
SP Strumień |
1196 |
1740 |
1766 |
1889 |
2219 |
8810 |
2. |
SP 7 Pogórze |
1547 |
1471 |
1978 |
1802 |
1883 |
8681 |
3. |
SP 1 Brenna Leśnica |
1279 |
1449 |
1568 |
1424 |
2251 |
7971 |
4. |
SP 6 Nierodzim |
1353 |
895 |
1065 |
1270 |
1288 |
6606 |
5. |
SP 2 Brenna Bukowa |
736 |
672 |
1379 |
1566 |
1028 |
5381 |
6. |
SP 3 Skoczów |
802 |
888 |
1054 |
970 |
1222 |
4936 |
7. |
SP 5 Ochaby |
102 |
492 |
556 |
562 |
679 |
2434 |
8. |
SP 4 Kiczyce |
234 |
DNS |
269 |
185 |
222 |
910 |
9. |
SPTE Cieszyn |
194 |
202 |
152 |
150 |
177 |
875 |
10. |
SP Górki Wielkie |
138 |
115 |
118 |
98 |
177 |
646 |
11. |
SP Ogrodzona |
162 |
DNS |
175 |
180 |
DNS |
517 |
12. |
SP 2 Ustroń |
DNS |
DNS |
DNS |
146 |
DNS |
146 |
Dziękujemy pani Teresie Owsiak, Agnieszce Kurowskiej, Honoracie Ochodek, panu Jarosławowi Szczypce, Mariuszowi Hermanowi, Marianowi Grelowskiemu za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.
Następne zawody odbędą się 16.05.2013 r.(czwartek), początek o 15.30. Zapraszamy!!!
B. Milanowska