02.10.2013 r. odbył się ostatni w tym roku miting LA dla uczniów szkół podstawowych rozgrywany w ramach "Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych." Dziękujemy panu Jarosławowi Szczypce, Henrykowi Kornasowi, Krystianowi Wilczyńskiemu, Kazimierzowi Kurowskiemu, Januszowi Grzywie, Tadeuszowi Tomicy za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.
Naszą szkołę reprezentowało 22 zawodników. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, za które dziękujmy p. B. Milanowskiej.
Poniżej przedstawiamy wyniki:
60 m dziewcząt rocznik 2001
1. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 8,86
2. Ziętek Aleksandra – SP 3 Skoczów – 9,46
3. Cholewa Alicja – SP 2 Brenna Bukowa – 9,68
4. Setnicka Natalia – SP 1 Brenna Leśnica – 9.99
5. Szczypka Milena – SP Strumień – 10,08
6. Berek Patrycja – SP Strumień – 10,14
7. Kurowska Izabela – SP Strumień – 10,19
8. Kuczera Wioletta – SP 1 Brenna Leśnica – 10,35
9. Jagieła Wiktoria – SP Strumień – 10,41
10. Pudło Julia – SP Strumień – 10,75
11. Heller Kamila – SP 1 Brenna Leśnica – 10,85
12. Procner Kamila – SP 3 Skoczów – 11,11
13. Greń Iwona – SP 1 Brenna Leśnica – 11,34
60 m dziewcząt rocznik 2002
1. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 9,69
2. Ferfecka Alicja – SP 1 Brenna Leśnica – 10,09
3. Janik Martyna – SP 7 Pogórze – 10,26
4. Szweblik Oliwia – SP Strumień – 10,44
5. Kornas Marta – SP Strumień – 10,56
6. Banot Dominika – SP 7 Pogórze – 10,62
7. Pagieła Michalina – SP 7 Pogórze – 10,74
8. Wawrzeczko Kornelia – SP 7 Pogórze – 10,77
9. Staroń Kornelia – SP Strumień – 10,78
10. Greń Magdalena – SP 1 Brenna Leśnica – 11,35
11. Pietrzyk Ewa – SP 1 Brenna Leśnica – 11,75
12. Staniek Wiktoria – SP 1 Brenna Leśnica – 12,04
60 m dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
1. Kocurek Julia – SP Górki Wielkie – 10,34
2. Szczypka Roksana – SP Strumień – 10,46
3. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 10,68
4. Niedzielska Martyna – SP 7 Pogórze – 10,81
5. Hubczyk Marta – SP 2 Brenna Bukowa – 11,07
6. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 11,09
7. Rucka Zuzanna – SP 7 Pogórze – 11,10
8. Kukuczka Paulina – SP 6 Nierodzim – 11,33
9. Zając Agnieszka – SP 7 Pogórze – 11,35
10. Pagieła Patrycja – SP 7 Pogórze – 11,86
11. Sikora Maja – SP 2 Brenna Bukowa – 11,87
12. Duraj Agnieszka – SP 1 Brenna Leśnica – 12,14
13. Greń Anna – SP 1 Brenna Leśnica – 12,16
14. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna Bukowa – 12,24
15. Greń Julia – SP 1 Brenna Leśnica – 12,41
16. Korzonek Martyna – SP 7 Pogórze – 12,94
17. Przybyła Kinga – SP 2 Brenna Bukowa – 13,07
18. Stanna Karolinna – SP 6 Nierodzim – 13,48
60 m chłopców rocznik 2001
1. Ciałoń Jakub – SP Strumień – 9,25
2. Bojda Sebastian – SP 1 Brenna Leśnica – 9,96
3. Wojtas Jakub – SP 3 Skoczów – 10,09
4. Słowiok Mateusz – SP 1 Brenna Leśnica – 10,36
5. Gaszczyk Tomasz – SP 1 Brenna Leśnica – 11,68
60 m chłopców rocznik 2002
1. Wilczyński Kamil – SP Strumień – 8,74
2. Cieślar Konrad – SP 1 Brenna Leśnica – 9,51
3. Kłósko Grzegorz – SP 2 Brenna Bukowa – 9,76
4. Ochodek Dominik – SP Strumień – 9,81
5. Uchyła Kacper – SP Strumień – 9,85
6. Waleczek Jan – SP Strumień – 9,86
7. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 10,36
8. Rękawek Kamil – SP Strumień – 10,42
9. Płonka Patryk – SP Strumień – 10,64
10. Tomaszko Tomasz – SP 6 Nierodzim – 10,75
11. Habarta Igor – SP 7 Pogórze – 10,86
12. Gaszczyk Przemysław – SAP 1 Brenna Leśnica – 11,09
13. Grzywa Andrzej – SP Strumień – 11,55
14. Dłucik Szymon – SP 1 Brenna Leśnica – 11,92
300 m chłopców rocznik 2001
1. Wojtyła Wojciech – SP 7 Pogórze – 51,38
2. Żur Jakub – SP Strumień – 54,09
300 m chłopców rocznik 2002
1. Oleś Dawid – SP 1 Brenna Leśnica – 51,20
2. Niedoba Paweł – SP Górki Wielkie – 51,38
3. Szymala Mateusz – SP 5 Ochaby – 56,73
4. Wojtek Szymon – SP Strumień – 58,88
5. Krzempek Jakub – SP 2 Brenna Bukowa – 63,77
6. Herzyk Łukasz – SP 2 Brenna Bukowa – 67,06
600 m dziewcząt rocznik 2002
1. Zahraj Adrianna – SP 5 Ochaby – 2.08,84
2. Sawczuk Magdalena – SP Strumień – 2.22,16
3. Chromik Julia – SP 7 Pogórze – 2.38,58
1000 m chłopców rocznik 2001
1. Pająk Mateusz – SP Strumień – 3.42,94
Skok w dal dziewcząt rocznik 2001
1. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,98
2. Laszczok Anna – SP 2 Brenna Bukowa – 3,90
3. Kobus Magdalena – SP 3 Skoczów – 3,88
4. Ziętek Aleksandra – SP 3 Skoczów – 3,81
5. Jagieła Wiktoria – SP Strumień – 3,79
6. Cholewa Alicja – SP 2 Brenna Bukowa – 3,76
7. Gawlas Maria – SP 2 Brenna Bukowa – 3,57
8. Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 3,51
9. Taberska Natalia – SP 2 Brenna Bukowa – 3,44
10. Berek Patrycja – SP Strumień – 3,43
11. Szczypka Milena – SP Strumień – 3,37
12. Pudło Julia – SP Strumień – 3,36
13. Kuczera Wioletta – SP 1 Brenna Leśnica – 3,36
14. Leśniak Martyna – SP 3 Skoczów - 3,34
15. Heller Kamila – SP 1 Brenna Leśnica – 3,24
16. Kurowska Izabela – SP Strumień – 3,21
17. Chrapek Dominika – SP 2 Brenna Bukowa – 3,16
18. Chrapek Natalia – SP 1 Brenna Leśnica – 3,04
19. Greń Iwona – Brenna Leśnica – 2,83
20. Procner Kamila – SP 3 Skoczów – 2,51
Skok w dal dziewcząt rocznik 2002
1. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 3,51
2. Chujeba Patrycja – SP 2 Brenna Bukowa – 3,41
3. Kornas Marta – SP Strumień – 3,31
4. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 3,27
5. Staroń Kornelia – SP Strumień – 3,12
6. Szweblik Oliwia – SP Strumień – 3,00
7. Sawczuk Magdalena – SP Strumień – 3,00
8. Greń Agnieszka – SP 2 Brenna Bukowa – 2,91
Skok w dal dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
1. Hubczyk Marta – SP 2 Brenna Bukowa – 3,26
2. Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,24
3. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 3,22
4. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 3,19
5. Kmiecik Wiktoria – SP 2 Brenna Bukowa – 3,10
6. Zając Agnieszka – SP 7 Pogórze – 3,01
7. Krzempek Nadia – SP 2 Brenna Bukowa – 3,00
8. Lorek Zuzanna – SP 1 Brenna Leśnica – 2,97
9. Szczypka Roksana – SP Strumień – 2,90
10. Pagieła Patrycja – SP 7 Pogórze – 2,80
11. Niedzielska Martyna – SP & Pogórze – 2,74
12. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna Bukowa – 2,60
13. Sikora Maja – SP 2 Brenna Bukowa – 2,55
14. Greń Julia – SP 1 Brenna Leśnica – 2,54
15. Duraj Agnieszka – SP 1 Brenna Leśnica – 2,45
16. Przybyła Kinga – SP 2 Brenna Bukowa – 2,00
Skok w dal chłopców rocznik 2001
1. Pająk Mateusz – SP Strumień – 4,25
2. Żur Jakub – SP Strumień – 4,01
3. Wojtyła Wojciech SP 7 Pogórze – 3,89
4. Wojtas Jakub – SP 3 Skoczów – 3,57
5. Greń Radosław – SP Górki Wielkie – 3,54
Skok w dal chłopców rocznik 2002
1. Wilczyński Kamil – SP strumień – 4,17
2. Waleczek Jan – SP Strumień – 3,96
3. Oleś Dawid – SP 1 Brenna Leśnica – 3,87
4. Gaszczyk Przemysław – SP Brenna Leśnica – 3,82
5. Niedoba Paweł – SP Górki Wielkie – 3,79
6. Uchyła Kacper – SP Strumień – 3,51
7. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 3,45
8. Ochodek Dominik – SP Strumień – 3,41
9. Kłósko Grzegorz – SP 2 Brenna Bukowa – 3,36
10. Rękawek Kamil – SP Strumień – 3,35
11. Płonka Patryk – SP Strumień – 3,27
12. Wojtek Szymon – SP Strumień – 3,21
13. Krzempek Jakub – SP 2 Brenna Bukowa – 3,09
14. Czyż Kamil – SP 2 Brenna Bukowa – 2,91
15. Herzyk Łukasz – SP 2 Brenna Bukowa – 2,91
16. Grzywa Andrzej – SP Strumień – 2,81
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2001
1. Madzia Patryk – SP 2 Brenna Bukowa – 45,0
2. Ciałoń Jakub – SP Strumień – 35,0
3. Bojda Sebastian – SP 1 Brenna Leśnica – 35,0
4. Waszut Witold – SP 3 Skoczów – 33,0
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
1 - runda 18.09.2013 |
2 – runda 25.09.2013 |
3 – runda 02.10.2013 |
1. |
SP Strumień |
5506 |
1784 |
1901 |
1821 |
2. |
SP 1 Brenna Leśnica |
5352 |
1798 |
1785 |
1769 |
3. |
SP 7 Pogórze |
4673 |
1651 |
1493 |
1529 |
4. |
SP 2 Brenna Bukowa |
4528 |
1593 |
1423 |
1512 |
5. |
SP 3 Skoczów |
2793 |
1083 |
1015 |
695 |
6. |
SP 6 Nierodzim |
1130 |
X |
534 |
596 |
7. |
SP Górki Wielkie |
970 |
260 |
371 |
339 |
8. |
SP Ogrodzona |
306 |
135 |
X |
171 |
9. |
SP 5 Ochaby |
242 |
X |
128 |
114 |
10. |
SPTE Cieszyn |
166 |
48 |
70 |
48 |
11. |
SP 1 Skoczów |
55 |
x |
55 |
X |
W zawodach udział wzięło 126 zawodników z 10 szkół.
W punktacji Grand Prix po 3 zawodach w swoich kategoriach wiekowych nasi uczniowie zajmują następujące miejsca:
Nazwisko i imię |
Rocznik |
60m |
300m |
600m |
1000m |
Skok w dal |
Rzut p. palant. |
Pająk Mateusz |
2001 |
- |
- |
- |
1 |
1 |
- |
Wojtek Szymon |
2002 |
- |
- |
- |
3 |
11 |
- |
Żur Jakub |
2001 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
Ciałoń Jakub |
2001 |
1 |
- |
- |
- |
- |
6 |
Szczypka Milena |
2001 |
7 |
- |
- |
- |
10 |
- |
Kurowska Izabela |
2001 |
8 |
- |
- |
- |
16 |
- |
Jagieła Wiktoria |
2001 |
9 |
- |
- |
- |
6 |
- |
Berek Patrycja |
2001 |
10 |
- |
- |
- |
13 |
- |
Zawada Oliwia |
2001 |
12 |
- |
- |
- |
22 |
- |
Pudło Julia |
2001 |
13 |
- |
- |
- |
19 |
- |
Różankowska Klaudia |
2001 |
14 |
- |
- |
- |
18 |
- |
Szczęsna Magdalena |
2001 |
17 |
- |
- |
- |
23 |
- |
Wilczyński Kamil |
2002 |
1 |
- |
- |
- |
1 |
- |
Waleczek Jan |
2002 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
Uchyła Kacper |
2002 |
4 |
- |
- |
- |
5 |
- |
Ochodek Dominik |
2002 |
6 |
- |
- |
- |
8 |
- |
Płonka Patryk |
2002 |
7 |
- |
- |
- |
12 |
- |
Maciąg Mateusz |
2002 |
8 |
- |
- |
- |
10 |
- |
Rękawek Kamil |
2002 |
9 |
- |
- |
- |
16 |
- |
Grzywa Andrzej |
2002 |
15 |
- |
- |
- |
15 |
- |
Kornas Marta |
2002 |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
Szweblik Oliwia |
2002 |
8 |
- |
- |
- |
10 |
- |
Staroń Kornelia |
2002 |
9 |
- |
- |
- |
6 |
- |
Szczypka Roksana |
2003 |
1 |
- |
- |
- |
1 |
- |
Sawczuk Magdalena |
2002 |
|
|
2 |
- |
5 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Do finału ogólnopolskiego Grand Prix kwalifikuje się trzech pierwszych zawodników z miasta w każdej konkurencji. Kolejny cykl zawodów odbędzie się w kwietniu. Całość zakończy finał miejski a dla najlepszych pozostanie jeszcze finał ogólnopolski rozgrywany co roku w połowie czerwca w Łodzi. Szczegółowe informacje na stronie www.czwartki.pl