• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Jako pierwsi życzenia złożyli uczniowie klas szóstych przygotowani pod kierunkiem p. Iwony Spory oraz p. Katarzyny Pająk

Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom. Podczas uroczystości uczniowie  przedstawiali wesołe scenki z życia szkoły a całość zwieńczona została tańcem w wykonaniu uczennic z klas szóstych. Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli symboliczne upominki. Do życzeń dołączyli się również rodzice. Później uczniowie bawili się na zorganizowanej dla nich dyskotece. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour