• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Our Local Area - the video

During the last semester our fifith and six grade students recorded a video which describes the beauty of our local area. They visited interesting places in our town such as the park, town square, the church and Strumieńskie Betlejem. They also showed places near our town: Goczałkowickie Lake and Nature Reserve "Rotuz".

If you would like to watch it please clik HERE

 

 

W poprzednim semestrze uczniowie klas piątych i szóstych nagrywali filmik, który opisywał nasze miasto i jego okolicę. Uczniowie opisywali ciekawe miejsca w Strumieniu takie jak; park, rynek, kościół czy Strumieńskie Betlejem. Odwiedzili także interesujące miejsca w okolicy naszego miasta: jezioro Goczałkowickie i rezerwat przyrody "Rotuz".

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego filmu.

Filmik można obejrzeć TUTAJ


Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour