• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


A song for Europe

Here is a link to our Song for Europe. It is performed by our school choir.

In order to see it please click HERE

Enjoy watching.


Jednym z działań opracowanych w ramach programu Comenius jest przygotowanie Piosenki dla Europy. Uczniowie każdej z dziesięciu szkół biorących udział w projekcie mają za zadanie zaśpiewać jedną piosenkę, która będzie zamieszczona na ich  szkolnej stronie internetowej. Gdy wszystkie placówki umieszczą swój utwór będziemy głosować na piosenki innych szkół.

Wyniki głosowania będą znane początkiem przyszłego roku szkolnego. 

TUTAJ znajduje się link do piosenki wykonanej przez naszych chórzystów.

TUTAJ znajduje się link do piosenki ze szkoły z Włoch

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour