• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Cook Book

This is the part of Comenius Partnership Cook Book from Poland.  We prepared 5 recipes for well - known dishes in our country: one for a soup, two for main courses ( a recipe for vegetarian dish and dish with meat), a salad and a cake.  We hope you like them:)

To download the file please click HERE

 

Nasz projekt Comenius zakłada stworzenie jednej dużej książki kucharskiej z przepisami z wszystkich krajów biorących udział w projekcie. Każdy kraj miał przygotować 5 przepisów, które wspólnie miały stworzyć obiadowe menu - znane i lubiane w danym kraju. My przygotowaliśmy przepis na zupę, dwa drugie dania, sałatkę i ciasto. Tradycyjną polską zupą został oczywiście rosół, jako drugie danie przygotowano pierogi i gulasz barani. Najbardziej znaną sałatką została sałatka ziemniaczana z majonezem i kiszonymi ogórkami a reprezentacyjnym ciastem wybrano bakę marmurkową.

Bardzo dziękujemy p. I. Hanzlik i p. A. Jerabkowej, które opracowały i przygotowały przepisy i zdjęcia.

Przepisy zostały przetłumaczone na j. angielski, aby je zobaczyć należy kliknąć TUTAJ

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour