• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


School assembly after 1st year of the project

We organized a school assembly to sumarize the first year of Comenius programme in our school. Our students could see the films which were prepared after first and second term of the project. They also saw Reksio's blogs from his visits in Italy, Hungary and Croatia. They were really interested in watching it. Some of them could see themselves while doing Comenius activites.

 

W środę 29 października br. odbył się apel podsumowujący pierwszy rok trwania programu Comenius w naszej szkole. Nasi uczniowie mogli zobaczyć filmiki, które przygotowano po pierwszym i drugim semestrze trwania projektu.  Zobaczyli także blogi Reksia - naszej podróżującej maskotki, z Włoch i Wegier. Mogli także zobaczyć kilka zdjęć z ostatniej wizyty Reksia w Chorwacji. Cały apel prowadzili uczniowie z klas 5A, 6A i 6B. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu wszystkich naszych działań wszyscy nadal aktywnie będą brali udział w naszym projekcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour