• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Videoconference with Croats

In January our 4th grade students talked through skype with the Croatian students. It was a really nice experience. Below you can find some photos.

 

 

 

W styczniu uczniowie klas 4 wzięli udział w wideokonferencji ze swoimi rówieśnikami z Chorwacji. Podczas internetowego spotkania wymieniano się informacjami na temat zainteresowań, szkoły czy sposobów spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, za które dziękujemy p. M. Zbijowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour