• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Summary of third term activities

We prepared a short film which sumarise all third term comenius activities done in our school.

To see the film please click HERE.


Za nami już trzeci semestr trwania projektu Comenius w naszej szkole. Tytuł projektu, w którym bierzemy udział to: Nasze Różnorodne Miejsca we Wspólnej Europie.

Oprócz strumieńskiej szkoły w programie biorą udział placówki z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Czech, Chorwacji, Szwecji, Węgier, Turcji i Bułgarii. Przedstawiamy filmik podsumowujący ten etap projektu.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour