Po raz 4 spotkali się młodzi lekkoatleci na obiekcie skoczowskiego stadionu aby rozegrać kolejna rundę "Czwartków LA". Po zimowej przerwie na bieżni, skoczni i rzutni pojawiło się 96 zawodników z 10 szkół podstawowych naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowała nieliczna grupka 9 osobowa.
Organizator: LKS Pogórze w Pogórzu
Współorganizator: SOSiR Skoczów
Zadanie współfinansowane przez:
Wyniki:
60 m - dziewczęta rocznik 2002 |
|||||||
1 |
Ferfecka |
Alicja |
SP 1 Brenna |
9,22 |
|
||
2 |
Grzybek |
Julia |
SP 3 Skoczów |
9,30 |
|
||
3 |
Janik |
Martyna |
SP 7 Pogórze |
9,81 |
|
||
4 |
Kornas |
Marta |
SP Strumień |
9,84 |
|
||
5 |
Szweblik |
Oliwia |
SP Strumień |
9,88 |
|
||
6 |
Szczyrba |
Sonia |
SP Strumień |
9,88 |
|
||
7 |
Pagieła |
Michalina |
SP 7 Pogórze |
10,01 |
|
||
8 |
Krawczyk |
Kamila |
S 2 Brenna |
10,08 |
|
||
9 |
Wawrzeczko |
Kornelia |
SP 7 Pogórze |
10,32 |
|
||
10 |
Woźniak |
Wiktoria |
SP 7 Pogórze |
10,67 |
|
||
11 |
Banot |
Dominika |
SP 7 Pogórze |
10,81 |
|
||
12 |
Staniek |
Wiktoria |
SP 1 Brenna |
10,85 |
|
||
13 |
Marek |
Joanna |
Sp 1 Brenna |
10.87 |
|
||
14 |
Szczotka |
Natalia |
SP 3 Skoczów |
10,96 |
|
||
15 |
Pietrzyk |
Ewa |
SP 1 Brenna |
11.01 |
|
||
60 m - dziewczęta - rocznik 2003 |
|||||||
1 |
Chamot |
Maja |
SP Hażlach |
9,29 |
|
||
2 |
Kocurek |
Julia |
SP Górki |
9,47 |
|
||
3 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
9,64 |
|
||
4 |
Zając |
Agnieszka |
SP 7 Pogórze |
10,46 |
|
||
5 |
Niedzielska |
Małgorzata |
SP 7 Pogórze |
10,58 |
|
||
6 |
Rucka |
Zuzanna |
SP 7 Pogórze |
10,81 |
|
||
7 |
Duraj |
Agnieszka |
SP 1 Brenna |
11,23 |
|
||
60 m dziewczęta - rocznik 2004 i młodsze |
|||||||
1 |
Kubies |
Emilia |
SP 7 Pogórze |
10,09 |
|
||
2 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna |
10,18 |
|
||
3 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
10,27 |
|
||
4 |
Skrobol |
Wiktoria |
SP 7 Pogórze |
10,44 |
|
||
5 |
Pagieła |
Patrycja |
SP 7 Pogórze |
10,97 |
|
||
6 |
Szweblik |
Gracjana |
SP 1 Brenna |
11,31 |
|
||
7 |
Poloczek |
Nikola |
SP 1 Brenna |
11,38 |
|
||
8 |
Korzonek |
Martyna |
SP 7 Pogórze |
11,40 |
|
||
9 |
Ganiek |
Aleksandra |
SP 7 Pogórze |
11,76 |
|
||
10 |
Chromik |
Justyna |
SP 7 Pogórze |
11,78 |
|
||
11 |
Słowiok |
Wiktoria |
SP 1 Brenna |
12,13 |
|
||
12 |
Majewska |
Julia |
SP 7 Pogórze |
12,53 |
|
||
13 |
Korzonek |
Katarzyna |
SP 7 Pogórze |
12,97 |
|
||
60 m chłopcy - rocznik 2002 |
|||||||
1 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
7,93 |
|
||
2 |
Waleczek |
Jan |
SP Strumień |
8,84 |
|
||
3 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
9,08 |
|
||
4 |
Habarta |
Igor |
SP 7 Pogórze |
9,66 |
|
||
5 |
Gaszczyk |
Przemysław |
SP 1 Brenna |
9,95 |
|
||
6 |
Krzempek |
Jakub |
SP 2 Brenna |
10,11 |
|
||
|
|||||||
|
|||||||
|
|||||||
|
|||||||
300 m dziewczęta - rocznik 2002 |
|||||||
1 |
Uchyła |
Alicja |
SP 7 Pogórze |
55,20 |
|
||
2 |
Staroń |
Kornelia |
SP Strumień |
55,67 |
|
||
3 |
Polok |
Marcelina |
SP Simoradz |
56,10 |
|
||
4 |
Cichoń |
Barbara |
SP 2 Brenna |
58,36 |
|
||
5 |
Greń |
Bożena |
SP 2 Brenna |
59,24 |
|
||
|
|||||||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2002 |
|||||||
1 |
Grzybek |
Julia |
SP 3 Skoczów |
4,18 |
|
||
2 |
Chujeba |
Patrycja |
SP 2 Brenna |
3,99 |
|
||
3 |
Staroń |
Kornelia |
SP Strumień |
3,84 |
|
||
4 |
Szweblik |
Oliwia |
SP Strumień |
3,84 |
|
||
5 |
Polok |
Marcelina |
SP Strumień |
3,81 |
|
||
6 |
Greń |
Agnieszka |
SP 2 Brenna |
3,79 |
|
||
7 |
Tyrna |
Wiktoria |
SP3 Skoczów |
3,74 |
|
||
8 |
Uchyła |
Alicja |
SP 7 Pogórze |
3,71 |
|
||
9 |
Kornas |
Marta |
SP Strumień |
3,66 |
|
||
10 |
Krawczyk |
Kamila |
SP 2 Brenna |
3,56 |
|
||
11 |
Szczyrba |
Sonia |
SP Strumień |
3,46 |
|
||
12 |
Cichoń |
Barbara |
SP 2 Brenna |
3,46 |
|
||
13 |
Pagieła |
Michalina |
SP 7 Pogórze |
3,31 |
|
||
14 |
Woźniak |
Wiktoria |
SP 7 Pogórze |
3,25 |
|
||
15 |
Szczotka |
Natalia |
SP 3 Skoczów |
3,18 |
|
||
Skok w dal dziewcząta - rocznik 2003 |
|||||||
1 |
Chamot |
Maja |
SP Hażlach |
4,32 |
|
||
2 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
3,98 |
|
||
3 |
Krzempek |
Nadia |
SP 2 Brenna |
3,93 |
|
||
4 |
Wrzeszcz |
Patrycja |
SP 7 Pogórze |
3,67 |
|
||
5 |
Lorek |
Zuzanna |
SP 1 Brenna |
3,44 |
|
||
6 |
Zając |
Agnieszka |
SP 7 Pogórze |
3,44 |
|
||
7 |
Duraj |
Agnieszka |
SP 1 Brenna |
3,32 |
|
||
8 |
Niedzielska |
Małgorzata |
SP 7 Pogórze |
3,02 |
|
||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2004 i młodsze |
|||||||
1 |
Kubies |
Emilia |
SP 7 Pogórze |
3,58 |
|
||
2 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
3,55 |
|
||
3 |
Skrobol |
Wiktoria |
SP 7 Pogórze |
3,52 |
|
||
4 |
Jaworska |
Aleksandra |
SP 2 Brenna |
3,49 |
|
||
5 |
Pagieła |
Patrycja |
SP 7 Pogórze |
3,35 |
|
||
6 |
Sojka |
Klaudia |
SP 7 Pogórze |
3,13 |
|
||
7 |
Taberska |
Aneta |
SP 2 Brenna |
2,89 |
|
||
8 |
Korzonek |
Martyna |
SP 7 Pogórze |
2,72 |
|
||
9 |
Ganiek |
Aleksandra |
SP 7 Pogórze |
2,69 |
|
||
10 |
Chromik |
Justyna |
SP 7 Pogórze |
2,41 |
|
||
Skok w dal chłopców - rocznik 2002 |
|||||||
1 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
5,33 |
|
||
2 |
Macura |
Grzegorz |
SP 2 Brenna |
4,77 |
|
||
3 |
Waleczek |
Jan |
SP Strumień |
4,33 |
|
||
4 |
Krzempek |
Jakub |
SP 2 Brenna |
4,10 |
|
||
5 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
3,88 |
|
||
|
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
17.09.2014 1-runda |
24.09.2014 2-runda |
08.10.2014 3-runda |
29.04.20154 4-runda |
1. |
SP 7 Pogórze |
9603 |
2428 |
2330 |
2280 |
2565 |
2. |
SP 2 Brenna Bukowa |
7938 |
2136 |
2069 |
1904 |
1829 |
3. |
SP 1 Brenna Leśnica |
7786 |
1768 |
1896 |
2075 |
2051 |
4. |
SP Strumień |
5274 |
1513 |
1317 |
1281 |
1186 |
5. |
SP 3 Skoczów |
3487 |
658 |
1150 |
975 |
704 |
6. |
SP Górki Wielkie |
952 |
284 |
210 |
205 |
253 |
7. |
SP Hażlach |
677 |
152 |
153 |
174 |
198 |
8. |
SP 5 Wisła Jawornik |
430 |
DNS |
89 |
341 |
DNS |
9. |
SPTE Cieszyn |
332 |
114 |
71 |
106 |
41 |
10. |
SP Simoradz |
261 |
DNS |
86 |
80 |
95 |
11. |
SP 1 Skoczów |
0 |
DNS |
DNS |
DNS |
0 |
W zawodach udział wzięło 97 zawodników z 10 szkół.
Następne zawody odbędą się 07.05.2015 r.(czwartek), początek o 15.30. Zapraszamy!!!