• Slajd 01

     


    Szkoła liczy obecnie 17 oddziałów oraz 2 zespoły edukacyjno-terapeutyczne. Posiada ona: bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową. Obok znajduje się hala sportowa.

  • Slajd 04

     



    Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

     


  • Slajd 02
     
     
    Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
     
     
  • Slajd 03




    "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
    Jan Paweł II



  • Slajd 05

     

     

     

     

     W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zajęcia dodatkowe

 


w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu

w roku szkolnym 2016/2017

II półrocze

 

 

l.p.

Imię i Nazwisko

Rodzaj zajęć

Kiedy realizowane

1.       

Balas Dorota

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Środa 1150 -1235 – s.27

Kółko matematyczne

Wtorek 800 – 845 s.

2.       

Banach Dorota

Kółko matematyczne kl.4a,b

Wtorek 1345 - 1430

Kółko matematyczne kl. 6c

Środa 1345 - 1430

3.       

Firla Magdalena 

Zajęcia wyrównawcze z j. ang.

Czwartek 950 -1035

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Piątek 1250 - 1335

4.       

Faruga Ewa

Kółko teatralne

Poniedziałek 1430 -1515

Kółko biblijne „JONASZ”

Piątek 1430 - 1515

5.       

Gabzdyl Dorota

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 1150 -1235

Środa 1150 - 1235

6.       

Hanzel Wioletta

Zajęcia świetlicowe

Poniedziałek 1230 - 1300

Czwartek 1230 - 1300

7.       

Hanzlik Izabela

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1045 -1130

Zajęcia rozwijające

Poniedziałek 1250 – 1335

8.       

Hawerland – Głubczyk Lucyna

Kółko polonistyczne – wyrównawcze

Wtorek 1345 - 1430

Piątek 800- 845

9.       

Herzyk Alicja

Opieka w  świetlicy

Wtorek 700 -800

Piątek 1200 - 1300

10.   

Karcz Aleksandra

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Poniedziałek 1135 -1235 s.27

Zajęcia świetlicowe

Czwartek 700 - 800

11.   

Kołodziejczyk Mirosława

Zajęcia logopedyczne

Czwartek 1040 – 1335

12.   

Matlak Jacek

Kółko szachowe dla młodszych (kl. I – III)

Czwartek 1045 - 1130

Poniedziałek 1525 - 1605

Kółko szachowo – informatyczne

Wtorek 730 - 800

Czwartek 1325 - 1405

Piątek 1430 -1505

13.   

Malinowska Pudło Magdalena

Zajęcia korekcyjno – kopensacyjne

Poniedziałek 1040 -1140

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 1045 -1130

14.   

Milanowska Barbara

SKS

Czwartek 1345 - 1515

15.   

Nikiel Marzena

Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek 1150 -1235

Wtorek 940-1035, 1345 – 1430,

              1440 - 1525           

Zespół wyrównawczy

Czwartek 1045 – 1130

16.   

Macura Elżbieta

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa, Czwartek, Piątek 1235 -1335

SK PCK

Piątek 950 -1035

17.   

Nowok Tamara

Chór

Sobota 815 -1030

 

18.   

Orawska Małgorzata

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Piątek 1000 - 1100

Środa 1300 - 1430

19.   

Ks. Olesiński Wojciech

Kółko gitarowe

Poniedziałek 800-845

20.   

Pająk Katarzyna

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Wtorek 800 - 845

Czwartek 1345 -1430

21.   

Pawiński Tomasz

SKS

 

Środa 1345 - 1515

22.   

Puzoń Marcin

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 800 -845

Kółko przyrodnicze

Wtorek 1345 – 1430

23.   

Rychlik Ewa

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1150 - 1235

Kółko ortograficzne kl.3c

Piątek 1045 - 1130

24.   

Sobkowicz Sebastian

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 710 - 755

Wtorek 855 - 940

Wtorek 800  - 845

25.   

Sojka – Francuz Karolina

Zajęcia świetlicowe

Środa 700 -800

Piątek 700 -800

26.   

Szczepańska  Barbara

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Wtorek 1135 - 1235

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Środa 1250 -1335

27.   

Winiarska- Czaja Joanna

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Czwartek – 1150 - 1235

Piątek 1530 - 1615

28.   

Zbijowska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze               z j.ang. kl. 6

Poniedziałek 855-940 (6b)

Wtorek 855- 940 (6c)

Piątek 1345 – 1435 (6a)

Kółko rozwijające z j. ang. dla 5a

Poniedziałek 800 - 845

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour