• Slajd 01

     


    Szkoła liczy 33 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

  • Slajd 04

     



    Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

     


  • Slajd 02
     
     
    Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
     
     
  • Slajd 03




    "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
    Jan Paweł II



  • Slajd 05

     

     

     

     

     W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Kalendarz roku szkolnego 2018/19

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września 2018 r.

Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia  2018 r.

Ferie zimowe

11 – 24  lutego - 2019 r.

Wiosenna przerwa świąteczna

18 -23  kwietnia 2019 r.

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca 2019 r.

Spotkania z  rodzicami

25 września 2018 r. (wtorek)

     godz. 17.00 - klasy VI – VIII i Gimnazjum .

26 września 2018 r. (środa) 

     godz. 16.30 klasy I – III;

     godz. 18.00 klasy IV – V.

28 listopada 2018 r. (środa)

     godz. 16.30 klasy IV – V;

     godz. 18.00 klasy I – III;

29 listopada 2018 r. (czwartek)                                                      

      godz. 17.00 - klasy VI – VIII i Gimnazjum

14 stycznia 2019 r. /poniedziałek/

      godz. 17.00 - klasy VI – VIII i Gimnazjum

15 stycznia 2019 r. /wtorek/

     godz. 16.30 klasy I – III;

     godz. 18.00 klasy IV – V;.

24 kwietnia 2019 r. /środa/

    godz. 16.30 klasy IV – VI;

    godz. 18.00 klasy I – III.

25 kwietnia 2019 r. /czwartek/

godz. 17.00 - klasy VI – VIII i Gimnazjum

 

Konsultacje indywidualne dla rodziców

24 października 2018 r. (środa)   - klasy I-V

25 października 2018 r. (czwartek)  -  klasy VI-VIII i Gimnazjum

13 marca 2019 r.( środa) - klasy VI-VII i Gimnazjum

14 marca 2019 r. (czwartek) – klasy  I-V

3 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – klasy I-V

4  czerwca 2019r. (wtorek) – klasy VI-VIII i Gimnazjum

 

Dni wolne od  zajęć dydaktycznych

10-11-12 kwietnia 2019 r. (śr-czw-pt)- egzamin gimnazjalny

15-16-17  kwietnia 2019 r. (pn-wt-śr) egzamin ośmioklasisty

2 listopada 2018 r. (pt)

2 maja 2019 r. (czw)

 

dyrektor  szkoły – mgr Beata Greń

przyjmuje:     pn. i wt. 8.00- 15.00,  

                       śr. i czw.   9.00- 15.00

                        pt. 8.00- 13.00

 

wicedyrektor szkoły – mgr Bożena Filipowska



wicedyrektor szkoły – mgr Lilla Salachna - Brzoza

przyjmuje:     pn. 8.00- 15.00,    wt., śr. , czw.,  pt.   8.00- 14.00

 


przyjmuje:  pn., wt., śr., pt., w budynku przy ulicy 1 Maja

pedagog szkolny – mgr Małgorzata Orawska

pn. 10.00 – 15.00,            wt. 10.30- 13.30,            śr. 8.30-14.00,        

czw. 8.30 – 14.00,            pt.  9.00 – 13.00                (ul. Młyńska)

pedagog szkolny – mgr Ewa Maliczak

pn , wt . 9.00 – 13.30,     śr. 10.00 - 14.30,

czw. 9.00 – 13,30,            pt. – 8.00- 12.30                 (ul. 1 Maja)

sekretariat

czynny codziennie  w godzinach 7.30 – 15.30

 

psycholog – mgr Sonia Wojtowicz-Pyzia

pn. 8.00- 11.00 ,   środa 8.00- 12.30,  pt. 8.00-12     (ul. 1 Maja)

wt. 8.00 – 13.30                                                           (ul. Młyńska)

Pielęgniarka szkolna

Edyta Lebioda,

 

Barbara Liszka:

pn. 10.00- 15.00, czwartek  12.05-15.00  (ul. Młyńska)

pt. 8.00-13.00 (ul. 1 Maja)

śr. 8.00 -12.00 (ul. 1Maja)

Świetlica szkolna

czynna codziennie w godz. 8.00 – 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour