Dnia 23 września 2015r. druga runda z cyklu „Czwartków LA”. W zawodach tych wzięło udział zawody w Skoczowie zgromadziły na starcie 130 zawodników z 13 szkół. Naszą szkołę reprezentowało 10uczniów ( 6dziewcząt i 4chłopaków).
Następne zawody odbędą się 30.09.2015 r.(środa), początek o 16.30.
B. Milanowska
Oto wyniki zawodów:
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
23.09.2015 2-runda |
16.09.2015 1-runda |
1. |
SP 1 Brenna Leśnica |
4147 |
2090 |
2057 |
2. |
ZSP Pogórze |
3846 |
1966 |
1880 |
3. |
SP 2 Brenna Bukowa |
3152 |
1543 |
1609 |
4. |
SP 3 Skoczów |
2532 |
1050 |
1482 |
5. |
SP Strumień |
1608 |
875 |
733 |
6. |
SP Dzięgielów |
731 |
309 |
422 |
7. |
SP 5 Wisła Jawornik |
578 |
369 |
209 |
8. |
UKS Roczyny |
491 |
356 |
135 |
9. |
SP Hażlach |
441 |
201 |
240 |
10. |
SP Górki Wlk. |
403 |
295 |
108 |
11. |
Gim. Górki Wlk. |
335 |
177 |
158 |
12. |
SP Ogrodzona |
141 |
44 |
97 |
13. |
SP 1 Skoczów |
84 |
84 |
X |
60 m - dziewczęta - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
9,54 |
|||
2 |
Rodenko |
Weronika |
ZSP Pogórze |
9,67 |
|||
3 |
Kuczera |
Dominika |
ZSP Pogórze |
9,76 |
|||
4 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
9,97 |
|||
5 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,38 |
|||
6 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna |
10,.44 |
|||
7 |
Taberska |
Aneta |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,44 |
|||
8 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
10,60 |
|||
9 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
10,64 |
|||
10 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
10,69 |
|||
11 |
Panek |
Natalia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,72 |
|||
12 |
Radomska |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
10,77 |
|||
13 |
Greń |
Kamila |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,87 |
|||
14 |
Słowiok |
Wiktoria |
SP Brenna Leśnica |
10,87 |
|||
15 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
11,06 |
|||
16 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
11,26 |
|||
17 |
Kurczyk |
Julia |
ZSP Pogórze |
11,36 |
|||
18 |
Szweblik |
Gracjana |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,58 |
|||
19 |
Hoffman |
Natalia |
SP Strumień |
11,64 |
|||
60 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||||
1 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
9,86 |
|||
2 |
Greń |
Wiktoria |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,76 |
|||
3 |
Pietrzyk |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,79 |
|||
4 |
Korzonek |
Martyna |
ZSP Pogórze |
11,48 |
|||
5 |
Heller |
Tatiana |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,65 |
|||
6 |
Sidzina |
Maria |
SP1 Brenna Leśnica |
11,65 |
|||
7 |
Hawełka |
Oliwia |
SP Strumień |
11,65 |
|||
8 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,99 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2003 |
|
||||||
1 |
Niemczyk |
Dominika |
SP 5 Wisłą Jawornik |
9,17 |
|||
2 |
Rodenko |
Paweł |
ZSP Pogórze |
9,35 |
|||
3 |
Paprota |
Oliwier |
SP 3 Skoczów |
9,57 |
|||
4 |
Żur |
Michał |
SP Strumień |
9,59 |
|||
5 |
Sojka |
Mateusz |
ZSP Pogórze |
9,74 |
|||
6 |
Zwias |
Daniel |
SP 5 Wisła Jawornik |
10,23 |
|||
7 |
Górecki |
Przemysław |
ZSP Pogórze |
10,47 |
|||
8 |
Greń |
Patryk |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,65 |
|||
9 |
Rajski |
Niko |
ZSP Pogórze |
10,68 |
|||
10 |
Olszar |
Kornel |
SP 3 Skoczów |
10,70 |
|||
11 |
Bogdan |
Ernest |
SP 5 Wisła Jawornik |
10,75 |
|||
12 |
Sztwiertnia |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
11,90 |
|||
13 |
Moskała |
Robert |
SP 1 Brenna |
12,68 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Kurczyk |
Marek |
ZSP Pogórze |
9,69 |
|||
2 |
Pustelnik |
Oskar |
UKS Roczyny |
9,72 |
|||
3 |
Pruchnicki |
Karol |
UKS Roczyny |
9,80 |
|||
4 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,87 |
|||
5 |
Balon |
Tomasz |
UKS Roczyny |
10,07 |
|||
6 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,08 |
|||
7 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,08 |
|||
8 |
Dutkowiak |
Bartłomiej |
SP Strumień |
10,09 |
|||
9 |
Górniok |
Krzysztof |
ZSP Pogórze |
10,15 |
|||
10 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
10,22 |
|||
11 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,73 |
|||
12 |
Karim |
Ramadan |
SP 5 Wisła Jawornik |
10,78 |
|||
13 |
Kubaczka |
Kacper |
SP 3 Skoczów |
11,19 |
|||
14 |
Pońc |
Jakub |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,41 |
|||
15 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,80 |
|||
16 |
Lipowski |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
12,09 |
|||
17 |
Kazimierczak |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
14,08 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2005 i młodsi |
|
||||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
9,53 |
|||
2 |
Gielata |
Marcin |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,26 |
|||
3 |
Kaleta |
Klaudiusz |
ZSP Pogórze |
10,30 |
|||
4 |
Sikora |
Marek |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,44 |
|||
5 |
Ferfecki |
Jan |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,50 |
|||
6 |
Zwardoń |
Tomasz |
SP 3 Skoczów |
10,51 |
|||
7 |
Cieślar |
Szymon |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,66 |
|||
8 |
Gandor |
Patryk |
SP Strumień |
10,68 |
|||
9 |
Małysz |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,75 |
|||
10 |
Maciąg |
Filip |
SP Strumień |
10,78 |
|||
11 |
Chrapek |
Piotr |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,81 |
|||
12 |
Staś |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,85 |
|||
13 |
Adamczyk |
Hieronim |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,95 |
|||
14 |
Gwizdoń |
Piotr |
ZSP Pogórze |
11,01 |
|||
15 |
Hołomek |
Radosław |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,01 |
|||
16 |
Szymura |
Eryk |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,18 |
|||
17 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
11,22 |
|||
18 |
Chamot |
Maciej |
SP Hażlach |
11,24 |
|||
19 |
Kubies |
Igor |
ZSP Pogórze |
11,27 |
|||
20 |
Gawlas |
Dominik |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,40 |
|||
21 |
Greń |
Krzysztof |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,52 |
|||
22 |
Greń |
Gabriel |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,70 |
|||
23 |
Hubczyk |
Dawid |
SP 3 Skoczów |
11,99 |
|||
24 |
Rogacz |
Gracjan |
SP 3 Skoczów |
13,56 |
|||
25 |
Kuriański |
Oskar |
SP 1 Brenna Leśnica |
13,69 |
|||
600 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||||
1 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
2.16,34 |
|||
2 |
Madzia |
Zuzanna |
SP Dzięgielów |
2.23,85 |
|||
3 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
2.38,37 |
|||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Rodenko |
Weronika |
ZSP Pogórze |
3,65 |
|||
2 |
Jaworska |
Aleksandra |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,56 |
|||
3 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,53 |
|||
4 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
3,53 |
|||
5 |
Pająk |
Nikola |
SP Strumień |
3,51 |
|||
6 |
Kuczera |
Dominika |
ZSP Pogórze |
3,49 |
|||
7 |
Staś |
Dorota |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,44 |
|||
8 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
3,36 |
|||
9 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
3.23 |
|||
10 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
3,19 |
|||
11 |
Hoffman |
Natalia |
SP Strumień |
3,07 |
|||
12 |
Panek |
Natalia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,06 |
|||
13 |
Radomska |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
2,91 |
|||
14 |
Greń |
Kamila |
SP 2 Brenna Bukowa |
2,89 |
|||
15 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
2,78 |
|||
16 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
2,77 |
|||
17 |
Cyganiewicz |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,14 |
|||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||||
1 |
Pagieła |
Patrycja |
ZSP Pogórze |
3,62 |
|||
2 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
3,61 |
|||
3 |
Greń |
Wiktoria |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,54 |
|||
4 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
3,33 |
|||
5 |
Hawełka |
Oliwia |
SP Strumień |
3,24 |
|||
6 |
Pietrzyk |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,07 |
|||
7 |
Korzonek |
Martyna |
ZSP Pogórze |
3,04 |
|||
8 |
Sidzina |
Maria |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,03 |
|||
9 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,02 |
|||
10 |
Ganiek |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,98 |
|||
11 |
Kaleta |
Agnieszka |
ZSP Pogórze |
2,64 |
|||
12 |
Chromik |
Justyna |
ZSP Pogórze |
2,56 |
|||
13 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
2,44 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2003 |
|
||||||
1 |
Niemczyk |
Dominik |
SP 5 Wisła Jawornik |
4,19 |
|||
2 |
Kuczera |
Samuel |
SP 1 Brenna Leśnica |
4,09 |
|||
3 |
Skupień |
Wojciech |
SP 3 Skoczów |
4,04 |
|||
4 |
Paprota |
Oliwier |
SP 3 Skoczów |
3,97 |
|||
5 |
Rodenko |
Paweł |
ZSP Pogórze |
3,97 |
|||
6 |
Żur |
Michał |
SP Strumień |
3,94 |
|||
7 |
Oleś |
Daniel |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,44 |
|||
8 |
Ostenda |
Nikodem |
SP 3 Skoczów |
3,41 |
|||
9 |
Sztwiertnia |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
3,08 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Pustelnik |
Oskar |
UKS Rakoczy |
3,94 |
|||
2 |
Dutkowiak |
Bartłomiej |
SP Strumień |
3,91 |
|||
3 |
Janota |
Błażej |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,81 |
|||
4 |
Kurczyk |
Marek |
ZSP Pogórze |
3,79 |
|||
5 |
Karim |
Ramadan |
SP 5 Wisła Jawornik |
3,30 |
|||
6 |
Kubaczka |
Kacper |
SP 3 Skoczów |
3,23 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2005 i młodsi |
|
||||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
3,78 |
|||
2 |
Greń |
Igor |
SP 3 Skoczów |
3,68 |
|||
3 |
Zwardoń |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
3,61 |
|||
4 |
Gielata |
Marcin |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,54 |
|||
5 |
Chamot |
Maciej |
SP Hażlach |
3,37 |
|||
6 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
3,33 |
|||
7 |
Ferfecki |
Jan |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,32 |
|||
8 |
Cieślar |
Szymon |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,29 |
|||
9 |
Małysz |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,24 |
|||
10 |
Zwardoń |
Tomasz |
SP 3 Skoczów |
3,22 |
|||
11 |
Maciąg |
Filip |
SP Strumień |
3,17 |
|||
12 |
Chrapek |
Piotr |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,16 |
|||
13 |
Staś |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,09 |
|||
14 |
Gandor |
Patryk |
SP Strumień |
3,09 |
|||
15 |
Kubies |
Igor |
ZSP Pogórze |
2,76 |
|||
16 |
Rogacz |
Gracjan |
SP 3 Skoczów |
2,22 |
|||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 |
|||||||
1 |
Balon |
Tomasz |
UKS Rakoczy |
47,0 |
|||
2 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
43,0 |
|||
3 |
Chrapek |
Hubert |
SP 1 Brenna Leśnica |
38,0 |
|||
4 |
Górniok |
Krzysztof |
ZSP Pogórze |
35,0 |
|||
5 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
35,0 |
|||
6 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
33,0 |
|||
7 |
Pruchnicki |
Karol |
UKS Rakoczy |
32,0 |
|||
8 |
Lupa |
Kacper |
SP 3 Skoczów |
30,0 |
|||
9 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
29,0 |
|||
10 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
28,5 |
|||
11 |
Pońc |
Jakub |
SP 2 Brenna Bukowa |
28,0 |
|||
12 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
27,0 |
|||
13 |
Lipowski |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
25,0 |
|||
15 |
Kazimierczak |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
22,0 |