• Slajd 01

     

     

     

    Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

     

     

  • Slajd 04

     



    Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

     


  • Slajd 02
     
     
    Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
     
     
  • Slajd 03




    "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
    Jan Paweł II



  • Slajd 05

     

     

     

     

     W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Grono pedagogiczne.

 

 Dyrekcja:


mgr Beata Greń

Dyrektor szkoły

mgr Bożena Filipowska

Wicedyrektor szkoły

 


 

Klasy I-III

  

mgr Barbara Szczepańska

mgr Ewa Rychlik

mgr Magdalena Malinowska - Pudło     

mgr Aleksandra Karcz

Klasa I a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa I b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa I c - Edukacja wczesnoszkolna  


Klasa I d - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Jerabkova

mgr Dorota Gabzdyl

mgr Marzena Nikiel

Klasa II a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa II b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II c - Edukacja wczesnoszkolna 

mgr Izabela Hanzlik

mgr Joanna Winiarska - Czaja

mgr Dorota Stokłosa

Klasa III a - Edukacja wczesnoszkolna  

Klasa III b - Edukacja wczesnoszkolna

Klasa III c - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Zbijowska

Klasy: II c    - język angielski

mgr Aleksanda Mrowiec

Klasy: I a, I b, I c, II a, II b, III a, III b, III c - język angielski

mgr Ewa Faruga

ks. mgr Dunat Maciej

ks. Karol Macura

 Klasy I a, I b, I c, II a, II b, II c - religia

Klasy III a, III b, III c - religia

religia ewangelicka

 

 




 

Klasy IV-VIII

 

mgr Lucyna Hawerland-Głubczyk

j. polski 


mgr Katarzyna Pająk

 

wychowawczyni klasy  VII b

j. polski 

mgr Izabela Wojciech-Kuboszek

 

wychowawczyni klasy VI c

język polski

mgr Karina Szwejda

 

wychowawczyni klasy VI b

matematyka

mgr Dorota Banach

wychowawczyni klasy: VIII a

matematyka

mgr Marcin Puzoń

wychowawca klasy VIII b

historia

mgr Aleksandra Mrowiec

 

wychowawczyni klasy IV b

język angielski

mgr Barbara Podskarbi

 

wychowawczyni klasy VII c

język angielski

mgr Małgorzata Zbijowska

 

wychowawczyni klasy V a

język angielski

mgr Tamara Nowok

 

wychowawczyni klasy VIII c

plastyka

muzyka

mgr Agnieszka Gawron-Gaszczyk

 

wychowawczyni klasy VI a

plastyka

muzyka

mgr Krzysztof Dybczyński

 

wychowawca klasy VII a

wychowanie fizyczne

mgr Barbara Milanowska

 

wychowawczyni klasy VI d

wychowanie fizyczne

mgr Iwona Swoboda

 

historia

wychowanie do życia w rodzinie 

wiedza o społeczeństwie

   mgr Halina Smol

 

biologia

chemia

 mgr Alina Budzik

 wychowawczyni IV a

geografia

mgr Janusza Krzyżanowska

 

wychowawczyni VI c

wychowanie fizyczne

mgr Ewa Faruga

religia

mgr Klaudia Chrapek

 

informatyka

Edukacja dla bezpieczeństwa

ks. mgr Maciej Dunat

religia

ks. mgr Bartłomiej Kijas

religia

 mgr Karina Trojok

 język niemiecki

mgr Jan Jałowiczor

szachy

mgr Bożena Filipowska

przyroda

mgr Iwona Krzempek -Świć

technika

mgr Gabriela Włosińska

 

 

matematyka

fizyka

 

 


 

Klasy Specjalne

 

mgr Elżbieta Macura

Wychowawczyni klasy VIII d

mgr Agnieszka Baron

Wychowawczyni klasy III d

mgr Anna Szczypka-Babiak

Wychowawczyni klasy VII d

mgr Dorota Stryczek - Zowada

 Wychowawczyni klasy VI e

   mgr Karolina Francuz - Sojka                     wychowanie - fizyczne
   mgr Wioletta Milata

 

Świetlica szkolna

mgr Wioletta Hanzel

mgr Alicja Herzyk

mgr Magdalena Bojda

mgr Iwona Krzempek - Świć

 

Biblioteka szkolna

mgr Iwona Krzempek - Świć

mgr Lucyna Wawrzyczek

 

Pedagog Szkolny

mgr Ilona Jaroszewska

mgr Ewa Maliczak

 

Psycholog szkolny

mgr Sonia Wójtowicz - Pyzia

 

Logopeda

mgr Mirosława Kołodziejczyk

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour