• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

 Powitaliśmy dzisiaj uroczyście nowy rok szkolny. Niech będzie on dla wszystkich intelektualną przygodą, mądrą zabawą, dzięki której wy, uczniowie stopniowo staniecie się mądrzejsi i lepsi.

Witamy wszystkich po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że z wypoczęci z chęcią zabierzecie się do nauki. Szczególnie ciepło witamy sześcioletnich uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczą próg szkoły. Jest to bowiem dla nich oraz dla ich rodziców doniosły dzień rozpoczynający nowy rozdział ich życia.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z rozpoczęcia...

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour