• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 15.05.2023 - 26.05.2023Poniedziałek

Bogracz z chlebem, herbata z cytryną

ALERGENY - gluten, 

 

 

Czytaj więcej...

Szkolna Liga Szachowa

 

6 maja o godzinie 8:30 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu odbędzie się ostatnia runda Szachowej Ligii Szkolnej.

 

 

 

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyczne w kasach 4 - 7

 

 

Czwartkowe zajęcia profilaktyczne dla klas 4-7 przeprowadził mł.asp. Sebastian  Marko. Pan Policjant poruszył temat Hejtu, jako mowy nienawiści oraz poinformował uczniów klas starszych o odpowiedzialności nieletnich. 

 

Czytaj więcej...

Dzień otwarty w ZSO w Pawłowicach

 

 

Logistyk, elektryk a może mechanik...

Uczniowie klas ósmych przygotowują się do odpowiedzialnego planowania ścieżki swojej kariery,  trafnego podejmowania decyzji dotyczącej wyboru kierunku  dalszej nauki oraz analizowania ofert szkolnictwa ponadpodstawowego  pod kątem możliwości dalszego kształcenia. 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jadłospis 24.04.2023 - 28.04.2023Poniedziałek

Pierogi z mięsem, surówka z kiszonej kapusty, kompot 

ALERGENY - pszenica, jaja

 

Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2023

 

 Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi uczniowie rozmawiają o ekologii i ochronie przyrody. Jednym z zadań jakie wykonali uczniowie klasy 3b, było zrobienie z materiałów odpadowych wspólnej pracy plastycznej. Dzieci pokazały co się stanie, jeśli  nie będziemy dbać o czystość naszej planety.

 

Czytaj więcej...

Tydzień Profilaktyki

 

W naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne Epsilon dla klas 4-7.  Warsztaty te kształtują postawy społeczne i wyznaczają wartości w życiu człowieka.

 

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zespołu Downa

 

 

 

W pierwszy dzień wiosny obchodzimy Światowy  Dzień Zespołu Downa. Święto to ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z osobami dotkniętymi zespołem Downa. Celem tego dnia jest  uświadomienie potrzeby tolerancji i szacunku wobec tych osób.

 

 

Czytaj więcej...

Targi Szkół Ponadpodstawowych

 

 

 

,,Podążaj za swoją pasją i rób to, co lubisz"

 

 

 

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour