• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Zagadki z wagami

Zagadka nr 1

Mamy 9 identycznie wyglądających kulek. Osiem kulek ma taką samą wagę, a jedna jest cięższa. Mając do dyspozycji wagę szalkową i możliwość wykonania tylko dwóch ważeń należy stwierdzić, która z kulek jest cięższa.

Czytaj więcej: Zagadki z wagami

Sudoku

Diagram sudoku to kwadrat o wymiarach 9 x 9. Zawiera 81pól. Podzielony jest na 9 mniejszych obszarów 3 x 3 zaznaczonych grubszą linią.W niektórych polach są już wpisane cyfry.

Czytaj więcej: Sudoku

Zadanie Einsteina

Legenda mówi, że zadanie to zostało wymyślone przez Einsteina.
Według niego 98% populacji nie jest w stanie go rozwiązać...

Czytaj więcej: Zadanie Einsteina

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour