• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej

Poniżej przedstawiam rekordy szkoły opracowane według Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej. Tabela zawiera najlepsze czasy i odległości osiągnięte przez uczniów naszej szkoły w następujących dyscyplinach: bieg na 50, 600, 800, 1000 m, skok w dal z miejsca, zwis na drążku, podciąganie na drążku, bieg 4x10m, brzuszki,  skłon.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej

Rekordy szkoły

Poniżej przedstawiam tablę z rekordami szkoły.Tabela zawiera najlepsze czasy lub odległości osiągnięte przez uczniów naszej szkoły w następujących dyscyplinach: bieg na 60, 600, 1000 m, skok w dal,  skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

Czytaj więcej: Rekordy szkoły

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour