• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Od Grunwaldu do Wikingów

W środę 12.12 do naszej szkoły zawitali rycerze. Podczas żywej lekcji historii zatytułowanej "Od Wikingów do Grunwaldu" zaprezentowali oni zwyczaje i tradycje z tamtych czasów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Za zdjęcia dziękujemy p. L. Hawerland - Głubczyk.

 

Czytaj więcej...

Świetlicowy Konkurs Świąteczny

Przypominamy o konkursie plastycznym ogłoszonym przez Świetlicę Szkolną
pt. „Najpiękniejsza choinka”
Prace można wykonać dowolną techniką.
Oceniane będą: pomysłowość i estetyka wykonania.
Każdą pracę należy podpisać.
Na prace czekamy do 14 grudnia.

Fotorelacja z dyskoteki andrzejkowej 2012

 

W miniony czwartek Samorząd Szkolny zorganizował dla uczniów  klas IV-VI dyskotekę andrzejkową. Niemalże 100% frekwencja zaskoczyła wszystkich, nawet samych uczestników. Uczniowie bawili się świetnie co można zobaczyć na zamieszczonych poniżej zdjęciach...

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs "Ruch rzeźbi serce, umysł i ciało"

Patronat honorowy nad konkursem objęła Burmistrz Strumienia Anna Grygierek. Konkurs trwał od 1 października do 31 października 2012 r. i skierowany był do dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i Zespołach Terapeutyczno-Edukacyjnych Gminy Strumień...

 

 

 

Czytaj więcej...

Występy szachistów 2012/2013

15 listopada rozegrane zostały mistrzostwa gminy Strumień w szachach, będące eliminacjami do rozgrywek powiatowych. Pewnie i bez większych problemów zwyciężyli reprezentanci naszej szkoły...

 

 

Czytaj więcej...

Dyskoteka Andrzejkowa 2012

W Czwartek 22 listopada odbędzie się DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA.

Serdecznie zapraszamy!!!

Druk "zgody na dyskotekę" można pobrać z zakładki Dokumenty szkolne.

 

 

 

Canzonetta podbija Łódź

17 i 18 listopada w Łodzi odbywał się Łódzki Festiwal Chóralny - CANTIO LODZIENSIS
Festiwal jest imprezą cykliczną o zasięgu ogólnopolskim. Głównym jego celem jest popularyzacja chóralistyki oraz literatury chóralnej polskiej i zagranicznej.

 

Czytaj więcej...

Turniej tenisa stołowego w Chybiu

Dnia14.11.2012 na hali sportowej w Chybiu odbył się powiatowy Turniej Tenisa stołowego. dziewczęta naszej szkoły w składzie Karolina Strządała, Julia Wójtowicz (6b), Paulina Czakon (6c) zajęły 5 miejsce. gratulujemy.

 

 

 

 

Dzień Niepodległości 2012

12 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości. Przygotowali ją uczniowie z klas 3 i 6 pod czujnym okiem p. T. Nowok, p. J. Winiarskiej - Czaji oraz p. M. Puzonia.

 

 

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour