• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wyniki konkursu "Mistrz języka angielskiego"

PREZENTUJEMY LISTĘ UCZNIÓW, KTÓRZY ZDOBYLI TYTUŁY MISTRZA I WICEMISTRZA W SZKOLNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO...

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Szkolny Zestaw Podręczników 2012/13

 

 

Informujemy, że w zakładce: Zestaw Podręczników znajduje się wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2012/13.

 

 

 

 

Gminne Święto Sportu

1 czerwca br. w hali i na stadionie sportowym w Strumieniu odbyło się Gminne Święto Sportu w ramach programu promocji zdrowia pod hasłem: „Trzymaj Formę”.

W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół gminy Strumień. Imprezę rozpoczął pokaz sekcji Judo z Drogomyśla, którą prowadzi pan Henryk Kubica.

Czytaj więcej...

IV Międzyszkolny Konkurs Gwarowy „Rzóndzymy po naszymu

5 czerwca 2012r. uczennice klasy IV a wraz z jej wychowawczynią wzięły udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Gwarowym  „Rzóndzymy po naszymu”, który odbył się w  Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej.

Celem konkursu było propagowanie piękna poezji ludowej Śląska Cieszyńskiego, rozwijanie aktorskich uzdolnień młodzieży oraz promocja uczniów uzdolnionych. Propozycja kierowana była do uczniów przedszkoli oraz szkół podstawowych klas I –VI.Organizatorzy, Zespół Szkół w Pruchnej, zadbali o bardzo sympatyczną atmosferę oraz atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników i zwycięzców.

Czytaj więcej...

II Piknik Rodzinny cz.2

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji Pikniku składamy:

p. Dagmarze i Mariuszowi Gruszkom

p. Ewie Nowak Bazgier i Tadeuszowi Mikołajczykowi

p. Tomaszowi Gacowi

p. Beacie i Ryszardowi Wojtkom

p. Łukaszowi Pachule

p. Adamowi Czerwińskiemu i OSP Strumień

Czytaj więcej...

II Piknik Rodzinny cz. 1

W słoneczną, majową sobotę 26.05.2012r. na terenie strumieńskiego parku odbył się II Piknik Rodzinny zorganizowany przez naszą szkołę.

Impreza rozpoczęła się oficjalnie o godz. 15.00 przemówieniem pani dyrektor, która powitała przybyłych gości, a w szczególności wszystkie mamy, gdyż to ich święto obchodziliśmy w tym dniu i to właśnie im dedykowany był program artystyczny.

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Sportu cz. 3

W imieniu organizatorów chcielibyśmy serdecznie podziękować:

Radzie Rodziców za ufundowanie lizaków dla każdego ucznia, Dyrekcji Gimnazjum w Strumieniu za udostępnienie boiska gimnazjalnego, kierownikowi hali za udostępnienie sprzętu sportowego, Dyrekcji Szkoły Podstawowej, nauczycielom oraz wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu szkolnego święta sportu.

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Sportu cz.2

Celem Dnia Sportu jest: popularyzacja aktywności ruchowej, integracja społeczności szkolnej (dzieci, nauczyciele, inni pracownicy szkoły, rodzice), propagowanie kultury sportowego dopingu oraz zasady fair-play a także kształtowanie umiejętności organizacyjnych uczniów. 

 

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Sportu cz.1

30 maja nie przynosiliśmy do naszej szkoły tornistra wypełnionego podręcznikami, nie było piór, ołówków, linijek i innych przyborów ponieważ w tym dniu odbył się Szkolny Dzień Sportu. Ten dzień został wypełniony turniejami sportowymi, grami i zabawami. Nikt nie mógł się wtedy czasie nudzić!

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji. Za zdjęcia dziękujemy p. S. Sobkowiczowi

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour